فرمانده سپاه ناحیه سراب :

نظام سلطه به دنبال تقویت جبهه های مختلف خود جهت ضربه به نظام جمهوری اسلامی است/ وحدت ملی تنها راه مقابله با نقشه شوم دشمنان

این مقام مسئول با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی به آسانی به دست نیامده است ابراز داشت: انقلاب اسلامی یک انقلاب جهانی بود که برای دنیا حرف دارد و خوف دشمن و نظام سلطه از تبدیل ایران به یک الگو در بین کشورهای منطقه و جهان هست.

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی در جمع نمازگزاران شهرستان سراب ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و سالروز آزادی خرمشهر خاطرنشان کرد: این روز به عنوان روز نماد ایثار و مقاومت در تاریخ جمهوری اسلامی ایران هست.

وی با تسلیت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) ابراز داشت: انتخاب مقام معظم رهبری به این سمت در آن زمان نقطه عطفی برای حرکت مسیر انقلاب اسلامی شد که موجب یاس دشمنان نظام شد.

صبحی ادامه داد: از همان آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی نظام سلطه با هدایت و همراهی تمام کشورهای غربی هجمه های خود را علیه نظام به کار گرفتند و با تقویت دشمن بعثی حمله سرزمینی را آغاز کردند  و  با این نیت که نظام نوپاست می توانند در چند روز نظام را بر انداز کنند.

فرمانده سپاه ناحیه سراب عنوان داشت: دشمن بعد از فتح خرمشهر و اعتزاز پرچم عراق در خرمشهر آنجا را به تلی از خاک تبدیل کردند و بعد از فتح خرمشهر رجز خوانی کردند و به خیال خود فاتحه نظام را خواندند ولی در نهایت با همکاری نیروهای بسیج, سپاه و ارتش و هدایت داعیانه ولایت فقیه بعد از ماهها از تصرف دشمن در آمد.

این مقام نظامی یادآور شد: فتح خرمشهر برگ زرینی بود در ۸ سال دفاع مقدس که بعد از فتح آن دشمن معادلات خود را تغییر داد چرا که شکست در مقابل ایمان رزمندگان اسلام را با چشم خود دید .

صبحی با بیان اینکه در ۸ سال دفاع مقدس رزمندگان با دست خالی و با وجود تحریم های شدید توانست مقابل دشمن مقاومت نشان دهد خاطرنشان کرد: آنچه در آن وضعیت پیروزی را رقم زد وحدت ملی بود .

وی با بیان اینکه دو ابر قدرت شرق و غرب تنها در جریان ۸ سال دفاع مقدس دست در دست هم دادند و به حول و قوه الهی حتی یک وجب از خاک کشور به تاراج نرفت در سایه وحدت بود و امروز باید مردم  و مسئولین و جریان های سیاسی به آن درک حقیقی از وحدت برسند، چرا که اگر خدشه ای در وحدت ملی ایجاد شود دشمن به نتیجه ای خواهد رسید که در ۸ سال دفاع مقدس نتوانست به ان دست یابد.

این مقام مسئول با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی به آسانی به دست نیامده است ابراز داشت: انقلاب اسلامی یک انقلاب جهانی بود که برای دنیا حرف دارد و خوف دشمن و نظام سلطه از تبدیل ایران به یک الگو در بین کشورهای منطقه و جهان هست.

صبحی با بیان اینکه زمان جنگ سخت به اتمام رسیده است  ولی دشمن در جبهه های مختلف در حال توطئه چینی است که خط مقدم آن جنگ اقتصادی است عنوان کرد: چگونه می شود که نام متفکران ایرانی در تحریم ها قرار می گیرد ولی اخلالگران اقتصادی را در آغوش خود جای می دهند.

وی قدرت دفاعی کشور را از مولفه های قدرت نظام هر کشور عنوان و خاطرنشان کرد: اگر امروز قدرت نظامی و موشکی کشور بالا رفته در دل دشمن خوف ایجاد کرده است فلذا دشمن با انواع تحریم ها به دنبال تضعیف قدرت نظامی و به تبع آن تضعیف نظام و فروپاشی نظام هست.

فرمانده سپاه ناحیه سراب قدرت موشکی، هسته ای، حقوق بشر ، کمک به مقاومت و غیره را از بهانه های دشمن برای ضربه به نظام عنوان کرد.

صبحی با تاکید بر لزئم حمایت از انقلابیون و حزب اللهی ها ابراز داشت: نیروهای انقلاب موتور متحرک نظام هستند فلذا نباید با انگ های مختلف آنان را از میدان بر کنار کرد.

وی نام بردن از شیطان در جای جای قرآن را دلیل قاطعی بر آگاه سازی مردم از نقش دشمن در جامعه اسلامی آن هم به صورت مکرر عنوان و اظهار داشت: متاسفانه برخی سازش با آمریکا را به اشتباه تکرار می کنند و این افراد کسانی هستند که هنوز به نقش دشمن در ۸ سال دفاع مقدس و اخیرا در بحث برجام واقف نیستند.

این مقام نظامی در ادامه با اشاره به خروج یک طرفه آمریکا از یک معاهده بین المللی به نام برجام ابراز داشت: مقام معظم رهبری در جریان برجام فرمودند که در عین عدم مخالفت با مذاکره از برجام به آن خوشبین نیستم نشان از این بود که بهانه عده ای که خوشبین بودند از بین برود.

وی ادامه داد: آمریکا با خروج از برجام به دنبال توقف نفوذ ایران در منطقه، تضعیف قدرت موشکی ایران، ایجاد تحریم های جدید و نارضایتی در بین مردم و تقابل مردم با حاکمیت، ایجاد دوقطبی در جامعه ، تضعیف محور مقاومت و در کل برجام را وسیله ای قرار داده اند تا به منافع خود دست پیدا کرده و تمام نقشه های خود را اجرایی کنند.

صبحی با بیان اینکه ۱۴ سال مذاکرات هسته ای انجام شده و در این مدت بنا به فرمده مقام معظم رهبری، هر جا که پیشروی کردیم و اقدام شجاعانه انجام دادیم دشمن به التماس افتاده و برعکس هرچا انعطاف نشان دادیم دشمن پیشروی کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه سراب با تاکید دوباره بر لزوم وحدت و تعامل و اطاعت از ولی فقیه زمان تنها راه برون رفت از مشکل را ایستادگی در مقابل دشمن و آمادگی کامل در مقابل نقشه های نظام سلطه عنوان کرد.

انتهای پیام/ح

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی طلاق و جرم سرقت در شهرستان سراب/ فضای مجازی شمشیری دولبه در مرکزیت خانواده ها

رییس دادگستری سراب با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در شهرستان سراب و افزایش ۲۰ درصدی طلاق نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ تعداد ۲۶۱ پرونده طلاق داشتینم که این میزان در سال ۹۷ به ۳۳۶ پرونده افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.