امام جمعه سراب:

پیروزی مقاومت در انتخابات لبنان تمام معادله های استکبار را در هم کوبید/کینه ترامپ از ایران به خاطر انفجار نور انقلاب در جهان هست

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در سراب با اشاره به سخنان حضرت امام که فرمودند نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد خاطرنشان کرد: کسانی که در نهادها و ادارات و با عملکرد خود موجب بدبینی مردم به نظام و انقلاب …

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در سراب با اشاره به سخنان حضرت امام که فرمودند نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد خاطرنشان کرد: کسانی که در نهادها و ادارات و با عملکرد خود موجب بدبینی مردم به نظام و انقلاب می شوند به خون شهدا و انقلاب خائن هستند.

وی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: یکی از ضروری ترین اعمال قبل از ورود به این ماه مبارک توبه و استغفار و آمادگی یافتن برای ارتباط با خداست.

اکرمی با تاکید بر انس با قران کریم در مام رمضان و ماه قران بر حضور مردم در مساجد و کرسی های قرآنی تاکید و حضور در نمازهای جمعه و جماعات و مجالس وعظ را موجب تلطیف قلب ها عنوان کرد.

امام جمعه سراب با اشاره به فتوای تحریم تنباکو توسط میزای شیرازی خاطرنشان کرد: هر جا شاکله اسلام به خطر افتاده است مرجعیت سینه سپر کرده است و البته همین اقدامات دشمنان را برآن داشته تا نسبت به مرجعیت و روحانیت شدیدترین تبلیغات را انجام دهند و بین مردم و روحانیت فاصله بیاندازند.

وی با اشاره به پیروزی مقاومت در انتخابات اخیر لبنان خاطرنشان کرد: این پیروزی تمام معادله های استکبار را به هم ریخت تا جایی که اسراییل با حمله به مقر نیروهای مقاومت پیش رفت و البته جواب دندان شکنی نیز با ۵۰ موشک دریافت کرد.

اکرمی با بیان اینکه انفجار نور انقلاب در خاورمیانه و جهاد ترامپ را به مرز دیوانگی برده است ابراز داشت: خروج اخیر امریکا از برجام نشان داد که آمریکا برای همیشه دشمن شماره یک کشورمان ایران هست .

وی ادامه داد: این خروج از برجام نتیجه اعتماد به دشمن، نتیجه عدم تبعیت از ولایت فقیه و عدم توجه به مبانی حضرت امام راحل را بر همگان آشکار کرد و دیدیم که با برجسته کردن برجام که روزی می گفتیم آن را خدا آورد به جایی نمی رسیم.

اکرمی در پایان گفت: باید امروز بدانیم به جای اینکه به مردم بگوییم برو به جهنم باید خشم خود را بر سرآمریکا فرود آورده  و تمام توجه خود را به درون معطوف کنیم.

 

همچنین ببینید

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در سراب برگزار شد

ترامپ در یک حرکت ناآگاهانه سپاه را قهرمان ملت ایران کرد و از مجلس و دولت تا کودک و نوجوان کشورمان را به سمت حمایت از سپاه سوق داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.