سرخط خبرها
مسئول ددفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سراب:

عامل اصلی موفقیت نیروهای مقاومت در منطقه التزام عملی به ولایت فقیه هست

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه سراب با اشاره به قدرت نفوذ مقاومت و سید حسن نصرالله در لبنان ابراز داشت: به اذعان این سید بزرگ قدرت مقاومت به علت اعتماد و اعتقاد قلبی به ولایت فقیه و التزام عملی به ولایت هست.

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین حسین عبدالرحیمی در جمع نمازگزاران شهرستان سراب با بیان اینکه هدف غایی خلقت انسان عبودیت در سایه عقیده هست خاطرنشان کرد: ایمان یک تحول قلبی برای رسیده به معرفت الله است.

وی معرفت قلبی، اقرار زبانی و عمل ارکانی را از مراتب رسیدن به ایمان عنوان کرد.

عبدالرحیمی با اشاره به انتخابات اخیر لبنان که با هزینه های زیاد تبلیغاتی علیه مقاومت صورت گرفت اظهار داشت: لبنانی ها به مردان الهی اعتماد کردند و حتی در مناطق سنی نشین و مسیحی نشین این افراد توانستند رای بالایی بیاورند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه سراب در ادامه با اشاره به قدرت نفوذ مقاومت و سید حسن نصرالله در لبنان ابراز داشت: به اذعان این سید بزرگ قدرت مقاومت به علت اعتماد و اعتقاد قلبی به ولایت فقیه و التزام عملی به ولایت هست.

این مقام مسئول با اشاره به یاوه گویی های اخیر ترامپ گفت: حضرت آقا از ترامپ به عنوان یک مردک نا می برد، نامی که هیچ کس در دنیا جرات بر زبان راندن آن را ندارد.

عبدالرحیمی اضافه کرد: دشمن در حال حاضر به دنبال تضعیف حوزه های علمیه هست چرا که در ادوار گذشته با تضعیف دانشگاه ها نتوانسته است نقشه های خود را عملی سازد .

وی افزود: دشمن به دنبال هدف گذاری برای جدایی دین از سیاست هست تا جایی که مذهبی ها فقط به اعمال عبادی خود برسند و نسبت به ظلم در منطقه و جهان بی تفاوت باشند و این در حالی است که عقیده به امام حسین علیه السلام یعنی ایستادگی در مقابل ظلم و تن ندان به ذلت است.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: شیعه با ترامپ و جان کری دست نمی دهد و اکنون مقام معظم رهبری از عدم اعتماد به اروپا نیز سخن می گویند چرا که اگر انان زورشان برسد ما را مسیحی و یهودی می کنند یا همه ملت را از دم تیغ می گذرانند که این موضوع مورد تصریح ایات قرآنی است.

انتهای پیام/ح

 

همچنین ببینید

تمام عزت کشور در منطقه مدیون خون پاک شهداست

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در یادواره شهدای آبروی محله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.