مسئول ددفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سراب:
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه سراب با اشاره به قدرت نفوذ مقاومت و سید حسن نصرالله در لبنان ابراز داشت: به اذعان این سید بزرگ قدرت مقاومت به علت اعتماد و اعتقاد قلبی به ولایت فقیه و التزام عملی به ولایت هست. ...
تاریخ مخابره: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  زمان: ۰۸:۱۶ ق.ظ  | شماره خبر: 53923   

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین حسین عبدالرحیمی در جمع نمازگزاران شهرستان سراب با بیان اینکه هدف غایی خلقت انسان عبودیت در سایه عقیده هست خاطرنشان کرد: ایمان یک تحول قلبی برای رسیده به معرفت الله است.

وی معرفت قلبی، اقرار زبانی و عمل ارکانی را از مراتب رسیدن به ایمان عنوان کرد.

عبدالرحیمی با اشاره به انتخابات اخیر لبنان که با هزینه های زیاد تبلیغاتی علیه مقاومت صورت گرفت اظهار داشت: لبنانی ها به مردان الهی اعتماد کردند و حتی در مناطق سنی نشین و مسیحی نشین این افراد توانستند رای بالایی بیاورند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه سراب در ادامه با اشاره به قدرت نفوذ مقاومت و سید حسن نصرالله در لبنان ابراز داشت: به اذعان این سید بزرگ قدرت مقاومت به علت اعتماد و اعتقاد قلبی به ولایت فقیه و التزام عملی به ولایت هست.

این مقام مسئول با اشاره به یاوه گویی های اخیر ترامپ گفت: حضرت آقا از ترامپ به عنوان یک مردک نا می برد، نامی که هیچ کس در دنیا جرات بر زبان راندن آن را ندارد.

عبدالرحیمی اضافه کرد: دشمن در حال حاضر به دنبال تضعیف حوزه های علمیه هست چرا که در ادوار گذشته با تضعیف دانشگاه ها نتوانسته است نقشه های خود را عملی سازد .

وی افزود: دشمن به دنبال هدف گذاری برای جدایی دین از سیاست هست تا جایی که مذهبی ها فقط به اعمال عبادی خود برسند و نسبت به ظلم در منطقه و جهان بی تفاوت باشند و این در حالی است که عقیده به امام حسین علیه السلام یعنی ایستادگی در مقابل ظلم و تن ندان به ذلت است.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: شیعه با ترامپ و جان کری دست نمی دهد و اکنون مقام معظم رهبری از عدم اعتماد به اروپا نیز سخن می گویند چرا که اگر انان زورشان برسد ما را مسیحی و یهودی می کنند یا همه ملت را از دم تیغ می گذرانند که این موضوع مورد تصریح ایات قرآنی است.

انتهای پیام/ح

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.