رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سراب:

کسب رتبه برتر استانی برای سومین سال پیاپی توسط اداره ثبت سراب/ واریز بیش از ۹ میلیارد تومان به خزانه از بابت وصول مطالبات بانکی در سراب

رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سراب از واریز بیش از ۹ میلیارد و دویست میلیون تومان به خزانه دولت از بابت وصول مطالبات بانکی خبر داده و ابراز داشت: این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲ میلیارد تومان افزایش یافته است.

به گزارش صدای سراب, در راستای خدمات ارزنده و تلاشهای سازنده در جهت خدمت رسانی به عموم شهروندان سرابی برای سومین سال پیاپی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سراب موفق به کسب رتبه دوم در بین ادارات ثبت استان شد که در این راستا گفتگویی را با رییس این اداره ترتیب دادیم که در ادامه می آید.

سید صابر موسوی رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سراب در گفتگو با خبرنگار ما  ابراز امیدواری کرد: در راستای سیاست ارتقای سلامت اداری وحمایت ازسرمایه گذاران ، با شفاف سازی امور در عملکردها، با حرکتی آگاهانه و با وحدت وهمدلی در جهت تثبیت مالکیت افراد و امنیت اقتصادی مردم،بتوان گامهای محکمی برداشت.

وی با اشاره به کسب مقام برتر استانی در بین ادارات برای سومین سال پیاپی خاطرنشان کرد: در زمینه ها و محورهای عملیاتی انجام شده درسال ۹۶، از جمله وصول مطالبات بانکی و حقوق دولتی و رشد و ارتقای شاخصه های مهم صدور اسناد به مردم فهیم وعزیز شهرستان سراب و ادارات دولتی که در راستای اجرای قانون ساماندهی و همچنین تعیین تکلیف رقبات وقفی با رشدی فراتر از تعهدات اعلامی سازمان مواجه شدیم.

موسوی ادامه داد:  از مجموع ۲۴ اداره در استان رتبه دوم را کسب کردیم که این موفقیت حاصل فعالیت تک تک همکاران بزرگوار اداره بوده که جا دارد از زحمات کارکنان ثبت سراب تقدیر وتشکر خودم را اعلام کنم،که رضایتمندی حداکثری مردم شریف منطقه رافراهم آورده اند.

رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سراب شاخصه هایی نظیر صدور اسناد مالکیت تک برگی ، اجرای قانون ساماندهی در سند دار کردن خانه های مسکونی روستایی و منابع طبیعی را از شاخصه های اصلی ارزیابی عملکرد ادارات ثبت عنوان کرد.

وی همچنین از از واریز بیش از ۹ میلیارد و دویست میلیون تومان به خزانه دولت از بابت وصول مطالبات بانکی خبر داده و ابراز داشت: این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲ میلیارد تومان افزایش یافته است.

موسوی  آرشیو بندی الکترونیکی پرونده های ثبتی جهت حذف پرونده های فیزیکی،اسکن دفاتر، تبدیل اسناد قدیمی به تک برگی, جانمایی و استاندارد سازی، اضافه نمودن حریم رودخانه و انهار عمومی در جهت حفظ حقوق بیت المال و ثبت اراضی دولتی را از برنامه های آتی اداره ثبت سراب در سال جاری عنوان کرد.

این مقام مسئول ارتقا سامانه های مربوط به نرم افزارهای برخط را که باعث به حداق رساندن مراجعه حضوری ارباب رجوع به بخش های مختلف اداره ثبت می شود را از دیگر برنامه های سالجاری عنوان کرد.

انتهای پیام/ح

 

همچنین ببینید

برگزاری همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب

همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در نمازخانه سپاه سراب برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.