سرخط خبرها
فرماندار سراب خبر داد:

تخصیص ۴۵ میلیارد تومان برای تکمیل و احداث جاده های مواصلاتی شهرستان سراب

فرماندار سراب اختصاص ۴۵ میلیارد تومان برای راه سراب به نیر و تکمیل جاده سراب بستان اباد و شروع فاز اجرایی راه آهن استان آباد به سراب را از برکات سفر هیئت دولت به استان عنوان کرد.

به گزارش صدای سراب, علی بن شکوهی فرماندار شهرستان سراب در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه با تبریک عیاد شعبانیه و با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: این نامگذاری یک وظیفه خطیر به عهده مسئولین  و همه آحاد ملت گذاشته و مردم باید با قرار دادن کالای ایرانی در سبد خرید خود در این راه گام بردارند.

وی  با اشاره به معضل بیکاری رفع بخشی از این موضوع را توجه به کالای ایرانی از سوی مردم  و توجه تولیدکنندگان به کیفیت کالای ایرانی عنوان کرد.

فرماندار سراب با اشاره به سفر هیئت دولت به استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: حضور مردم علی رغم مشکلات موجود دارای یک پیام  بزرگ  در این کشمکش سیاسی با غرب است و این حضور در راستای اعلام حمایت از اصل نظام است.

رییس شورای اداری شهرستان سراب با اشاره به دستاوردهای این سفر در شهرستان اظهار داشت: در این سفر مشکلات و معضلات شهرستان سراب به مجید انصاری  معاون رئیس‌ جمهور منتقل شد که امیدواریم برای رفع مشکلات شهرستان سراب به زودی تصمیماتی اتخاذ شود.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان سراب با بیان اینکه مشکل اجرایی‌شدن نفلین سینیت سراب به معاون رئیس جمهور منتقل داده شد خاطرنشان کرد:  معاون رییس جمهوری پروزه نفلین  را از جمله سه اولویت اصلی وزارتخانه صنعت و معدن عنوان کرد که قرارداد اولیه آن با شرکت کانادایی انجام شده و به محض تعیین تکلیف برخی مسائل امیدواریم تا پایان اردیبهشت این پروژه که نیازمند ۴ هزار میلیارد است قرارداد عملیاتی آن بسته شده و وارد فاز اجرایی شود.

بدر شکوهی با اشاره به جلسه هیئت دولت که در استان برگزار شد گفت: موضوع نفلین سینیت سراب از سوی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی حضرت حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نیز مطرح شد.

فرماندار سراب اختصاص ۴۵ میلیارد تومان برای راه سراب به نیر و تکمیل جاده سراب بستان اباد و شروع فاز اجرایی راه آهن استان آباد به سراب را از برکات سفر هیئت دولت به استان عنوان کرد.

وی بهسازی راههای روستایی و رفع مشکل آب شرب  برخی روستاها را از دیگر مصوبات هیئت دولت در استان آذربایجان شرقی برای شهرستان سراب عنوان کرد.

این مقام مسئول با اشاره به ظرفیت‌های کشاورزی، دامداری، گردشگری و غیره در شهرستان سراب  ابراز داشت: متاسفانه نبود اتفاق نظر در شهرستان در طول ادوار گذشته موجب عدم بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها برای شکوفایی شهرستان شده است.

رئیس شورای اداری شهرستان سراب با تاکید بر حضور و مشارکت مردم در حوزه های فرهنگی و اجتماعی گفت: سالانه بیش از  ۱۵ میلیون مسافر از مسیرسراب عبور می‌کنند که با برخورد مناسب با مسافرین و تامین زیرساخت‌ها می‌توان از این ظرفیت عظیم بهره‌برداری کرد.

وی در پایان با اشاره به  ظرفیت شهرستان در تولید لبنیات و مطرح شدن به عنوان قطب لبنیات کشور ، بر لزوم مشارکت سرمایه‌گذاران برای گسترش واحدهای لبنیات سنتی شهرستان سراب که از محورهای توسعه شهرستان هست تاکید کرد.

انتهای پیام/ح

همچنین ببینید

۱۴۶۱۰ روز اقتدار مظلومانه در برابر بدخواهان انقلاب اسلامی/بهمن تماشایی دیگر در سراب رقم خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.