سرخط خبرها
معاون رییس جمهور خبر داد:

قرارداد اولیه پروزه نفلین سینیت با یک شرکت بزرگ کانادایی منعقد شده است/ پروژه نفلین یک محرک توسعه برای استان و شهرستان هست

انصاری با اشاره به پروزه عظیم نفلین سینیت در سراب گفت: این پروژه می تواند یک محرک توسعه برای شهرستان و استان باشد و در امدهای حاصل از آن نظیر در امدهای مالیاتی سایر مشکلات شهرستانی را مرتفع و مشکل اشتغال را به کل مرتفع کند.

به گزارش صدای سراب جمشید  انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در جمع اعضای شورای اداری شهرستان سراب ابراز امیدواری کرد: سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی موجب رفع برخی مشکلات استان شده و نقش قابل توجهی در شهرستان سراب ایفا کند.

انصاری قول مساعد داد تا به عنوان نماینده دولت درخواست های مردم و مسئولین شهرستان سراب را در هیئت دولت و در جمع اعضای دولت پیگیری کند.

وی افزود بدون تعارف تمام مواردی که از سوی مسئولین سراب درخواست شده نیازمند منابع مالی  است و بودجه عمومی کشور نیز مبلغی مشخص که کفاف کل کشور را نمی‌دهد ، به عنوان نمونه همین  پروژه نفلین سینیت به تنهایی نیازمند یک دهم  بودجه عمومی کشور است.

انصاری تصریح کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی نباید تمامی درخواست های شهرستانی را عمومی کرد چراکه همه درخواست قابل اجرا نیست و کارها بایستی براساس اولویت انجام گیرد.

معاون رییس جمهور در ادامه با اشاره به وجود پروزه های نیمه تمام در کشور اذعان داشت: تکمیل این پروزه ها نیازمند ۶۰۰ هزار میلیارد تومان است که معادل ۱۵ سال بودجه عمرانی کشور هست و در این میان هنر مدیران اولویت بندی درست پروزه ها برای رسیدن به توسعه هست.

رییس سازمان استخدامی کشور با اشاره به پروزه عظیم نفلین سینیت در سراب گفت: این پروژه می تواند یک محرک توسعه برای شهرستان و استان باشد و در امدهای حاصل از آن نظیر در امدهای مالیاتی سایر مشکلات شهرستانی را مرتفع و مشکل اشتغال را به کل مرتفع کند.

وی در ادامه با اشاره به منعقد شدن قرارداد عملیاتی پروزه نفلین سینیت با یک شرکت کانادایی ابراز امیدواری کرد: قرارداد اجرایی ان تا پایان اردیبهشت به پایان رسیده و پروزه وارد فاز اجرایی شود.

انصاری ادامه داد: در صورت تامین منابع مالی این پروزه در مدت ۳۸ الی ۴۰ ماه قابل بهره برداری است که  امید هست در دولت فعلی پروزه به جایی برسد که موجب امیدواری مردم سراب شود.

 

همچنین ببینید

۱۴۶۱۰ روز اقتدار مظلومانه در برابر بدخواهان انقلاب اسلامی/بهمن تماشایی دیگر در سراب رقم خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.