سرخط خبرها
امام جمعه سراب:

دیوارهای مصلی تا بیست روز آینده قد خواهند کشید/ شورای تامین ساختمان سینما و دخانیات را تعیین تکلیف کنند

اکرمی در ادامه از بی تکلیفی سینمای سراب و ساختمان دخانیات گله و ابراز داشت: شورای تامین در این موارد وارد شده و این دو مورد را تعیین تکلیف کنند.

به گزارش صدای سراب, حجت السلام مالسملیمن علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در سراب ضمن تبریک فرا رسیدن روز ارتش و روز نیروی زمینی گفت: انصافا هم نیروی زمینی و هم سایر نیروهای ارتش در ۸ سال دفاع مقدس جانفشانی کردند که نتیجه آن۵۰ هزار شهید بود که نشان از ولایتمداری این عزیزان دارد.

وی افزود: امروز ارتش ما از قدرتمندترین های منطقه هست و اگر این نیروهای مسلح نبودند, دشمن یک لحظه برای حمله به کشورمان درنگ نمی کرد.

امام جمعه سراب با اشاره به فرا رسیدن ماه شعبان خاطرنشان کرد: ماه رجب و شعبان مقدمه ماه رمضان هستند پس با انجام اعمال این ماه سعی کنیم پاکیزه وارد این ماه شویم.

اکرمی با اشاره به حمله اسراییل به فرودگاه سوریه و شهادت جمعی از رزمندگان و مدافعان حرم و فرماندهان ایرانی در این حمله عنوان کرد: متاسفانه دشمن با تمام بی حیایی حمله به زیرساخت های سوریه و مردم بی گناه را حمله به تروریست ها عنوان می کند.

وی افزود: این تحرکات اسراییل قطعا موجب تحقق وعده مقام معظم رهبری برای نابودی اسراییل در ۲۵ سال آینده خواهد شد.

خطیب جمعه سراب از تلاش سازمان ها و نهادها که  به دنبال تسریع ساخت مصلی و تکمیل آن هستند قدردانی و ابراز داشت: انشاالله تا بیست روز آینده دیوارهای مصلی قد خواهند کشید.

امام جمعه سراب با انتقاد از مصرف بی رویه کود و سموم شیمیایی از کارشناسان جهاد در خواست کرد برای جایگزین مواد شیمیایی و آموزش آن به کشاورزان اقدام کنند .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب از تخلف برخی تولید کنندگان سنتی کره و خامه خاطرنشان کرد: این اقدامات موجب از بین رفتن آوازه سراب در زمینه لبنیات خواهد شد.

اکرمی در ادامه از بی تکلیفی سینمای سراب و ساختمان دخانیات گله  و ابراز داشت: شورای تامین در این موارد وارد شده و این دو مورد را تعیین تکلیف کنند.

وی با ابراز خوشحالی از راه اندازی سراب بافت ابراز امیدواری کرد در سال ۹۷ سایر کارخانجات سراب نیز به چرخه تولید بازگردند.

 

همچنین ببینید

مشکلات موجود در کشور بدون شک و تردید به علت برخی افراد مغرض و بی کفایت هست

آیت الله هادی ملکوتی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان سراب گفت: وه قضاییه باید با گسترش عدالت در کشور این مردم والا و ایثارگر را راضی کرده و تمام قوا باید تلاش خود را در راستای تامین معاش مردم و کنترل تورم که پی در پی مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند به کار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.