امام جمعه سراب:

نیروهای امنیتی پیگیر توهین به ساحت ائمه و مقدسات باشند/ استفاده اغذیه فروشان از محصولات لبنی شهرستان جای قدردانی دارد

اکرمی از اغذیه فروشان و هتل داران شهرستان سراب و همچنین اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سراب در راستای بخشنامه کردن برای استفاده از لبنیات شهرستان سراب قدردانی کرد.

به گزارش صدای سراب حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب اظهار داشت: متاسفانه گاهی در فضای مجازی مشاهده می‌شود که به اهل بیت علیهم السلام توهین می‌شود این افراد یا شیعه نیستند و یا زنا زاده هستند که به این اقدامات ضد دینی و اخلاقی دامن می زنند.

وی افزود اگر کسی از مسئولین انتظامی و قضایی و امنیتی در فضای مجازی توهین به ائمه علیهم السلام و مقدسات را ببیند باید این موضوع را به جد پیگیری کند.

اکرمی تنها سنگر مقابله با هجمه های مسموم دشمن را نمازهای جمعه و جهان عنوان و خاطرنشان کرد: پایگاه های بسیج ظرفیتی عظیم هستند که باید در رونق مساجد نقش ایفا کنند.

وی با اشاره به روز ملی فناوری هسته ای ابراز داشت:  این یکی از برترین علوم در حوزه بین الملل می باشد و در انحصار چند کشور محدود در جهان است که یکی از آنها کشور ما ایران است.

امام جمعه اسلام در ادامه ضمن ادای احترام به شهدای هسته ای از توقف روند فعالیت های هسته ای در کشور ابراز تاسف کرد.

امام جمعه سراب با اشاره به سالروز شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی ابراز داشت: شهید صیادی مردی مومن,.لایتمدار و متعهد بود که در زمان بنی صدر از ارتش اخراج شد ولی سرانجام با مشخص شدن خدعه خناسان به ارتش بازگشت و سرانجام به دست منافقان کوردل به مقام شهادت نائل شد و از جمله افرادی است که مقام معظم رهبری بوسه بر تابوت شان زدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: متاسفانه گاه می بینیم افرادی به دنبال استخدام هستند که خود از برندهای خارجی برای پوشاک و وسایل خود استفاده می کنند.

اکرمی از اغذیه فروشان و هتل داران شهرستان سراب و همچنین اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سراب در راستای بخشنامه کردن برای استفاده از لبنیات شهرستان سراب قدردانی کرد.

امام جمعه سراب در ادامه با انتقاد از بخشی از سریال پایتخت که به نوعی تبلیغ سفر به ترکیه بی حجابی و موسیقی مبتذل بود واکنش نشان داده و افزوذ: برای پخش این قسمت ها برای مدیران صدا و سیما تسلیت میگویم.

وی در پایان با محکوم کردن حمله پهپادهای آمریکایی به مجمع قاریان افغانستان خاطر نشان کرد: متاسفانه کشورهای حامی حقوق بشر بیانیه ای در این رابطه صادر نکردند و البته جای تعجب نیست چرا که وقتی کشوری که نماد شیعه در جهان هست وقتی سکوت کند نباید انتظاری از دیگران داشته باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.