فرماندار شهرستان سراب در کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری:
به گزارش صدای سراب, فرماندار شهرستان سراب در کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری با استفاده از ظرفیت عظیم و پتانسیل های شهرستان باید زمینه ساز ایجاد اشتغال مولد و پایدار گردد. مهندس شکوهی ادامه داد: یکی از آسیب های اجتماعی شهرستان نبود اشتغال و تبیین و اشاعه ...
تاریخ مخابره: جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷  |  زمان: ۱۱:۵۳ ق.ظ  | شماره خبر: 53642   

به گزارش صدای سراب, فرماندار شهرستان سراب در کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری با استفاده از ظرفیت عظیم و پتانسیل های شهرستان باید زمینه ساز ایجاد اشتغال مولد و پایدار گردد.

مهندس شکوهی ادامه داد: یکی از آسیب های اجتماعی شهرستان نبود اشتغال و تبیین و اشاعه فرهنگ سرمایه گذاری است که باید به این موارد به صورت جدی پرداخته شود.

فرماندار سراب اضافه کرد: باید توجه جدی به معضل بیکاری توسط اعضا و ادارات شهرستان شود چرا که شهرستان سراب استعداد لازم برای ایجاد فرصت های شغلی دارد.

فرماندار شهرستان سراب رجوع به قانون بودجه سال ۹۶ جهت جذب تسهیلات و ایجاد فرصت های اشتغال زایی مخصوصا در حوزه روستایی را برای رؤسای دستگاه های اجرایی لازم و ضروری دانست و بازنگری و مرور هسته های کلیدی سند تدبیر و توسعه شهرستان و تدوین اهداف بر اساس هسته های کلیدی را پراهمیت خواند.

فرماندار سراب بر لزوم گردآوری مزیت ها و قابلیت های سرمایه گذاری در شهرستان به صورت جامع و مدون تأکید کرد و آن را جزو اهداف اولویت دار شهرستان قلمداد کرد.

در این کار گروه برخی از اعضا که شامل رؤسای ادارات و بانک ها بودند گزارشی از میزان و نحوه تسهیلات در جهت اشتغال زایی ارائه دادند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.