فرماندار شهرستان سراب در کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری:

سراب مستعد سرمایه گذاری و اشتغال هست

به گزارش صدای سراب, فرماندار شهرستان سراب در کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری با استفاده از ظرفیت عظیم و پتانسیل های شهرستان باید زمینه ساز ایجاد اشتغال مولد و پایدار گردد. مهندس شکوهی ادامه داد: یکی از آسیب های اجتماعی شهرستان نبود اشتغال و تبیین و اشاعه …

به گزارش صدای سراب, فرماندار شهرستان سراب در کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری با استفاده از ظرفیت عظیم و پتانسیل های شهرستان باید زمینه ساز ایجاد اشتغال مولد و پایدار گردد.

مهندس شکوهی ادامه داد: یکی از آسیب های اجتماعی شهرستان نبود اشتغال و تبیین و اشاعه فرهنگ سرمایه گذاری است که باید به این موارد به صورت جدی پرداخته شود.

فرماندار سراب اضافه کرد: باید توجه جدی به معضل بیکاری توسط اعضا و ادارات شهرستان شود چرا که شهرستان سراب استعداد لازم برای ایجاد فرصت های شغلی دارد.

فرماندار شهرستان سراب رجوع به قانون بودجه سال ۹۶ جهت جذب تسهیلات و ایجاد فرصت های اشتغال زایی مخصوصا در حوزه روستایی را برای رؤسای دستگاه های اجرایی لازم و ضروری دانست و بازنگری و مرور هسته های کلیدی سند تدبیر و توسعه شهرستان و تدوین اهداف بر اساس هسته های کلیدی را پراهمیت خواند.

فرماندار سراب بر لزوم گردآوری مزیت ها و قابلیت های سرمایه گذاری در شهرستان به صورت جامع و مدون تأکید کرد و آن را جزو اهداف اولویت دار شهرستان قلمداد کرد.

در این کار گروه برخی از اعضا که شامل رؤسای ادارات و بانک ها بودند گزارشی از میزان و نحوه تسهیلات در جهت اشتغال زایی ارائه دادند.

همچنین ببینید

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در سراب برگزار شد

ترامپ در یک حرکت ناآگاهانه سپاه را قهرمان ملت ایران کرد و از مجلس و دولت تا کودک و نوجوان کشورمان را به سمت حمایت از سپاه سوق داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.