انتقاد شدید امام جمعه سراب از هتل داران، و اغذیه فروشان از عدم ارائه محصولات لبنی شهرستان /

امام جمعه سراب با انتقاد شدید از هتل داران, ساندویچ و پیتزا فروشان که از محصولات لبنی و ماست و دوغ تولید شهرستان استفاده نمی کنند خاطرنشان کرد: اغذیه فروشانی که از محصولات خود شهرستان که در کشور زبانزد عام و خاص هست استفاده نمی کنند نباید دیگر انتظاری از مردم سراب داشته باشند.

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در جمع نمازگزاران شهرستان سراب با اشاره به فرارسیدن میلاد امام اول شیعیان و روز پدر خاطرنشان کرد: زندگی حضرت علی علیه السلام از تولد تا شهادت معجزه, اخلاص و کرامت و الگوی بشریت هست .

وی افزود: امسال تبلیغات دشمنان اسلام و قرآن طوری است که می خواهند در روز سیزده بدر که همزمان با سالروز وفات حضرت زینب سلام الله علیهاست حرمت شکنی کنند و باید بدانیم اگر حرمت ائمه شکسته شود بلا نازل می شود.

امام جمعه سراب ادامه داد: امسال در سیزده بدر شیعه عزادار هست و مردم باید با حضور در مساجد و حسینیه ها ارادت خود را به ساحت ائمه به اثبات برسانند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: الان چندین سال هست مقام معظم رهبری به اقتصاد تاکید دارند که متاسفانه علی رغم برخی سخنان زیبا از سوی دولت مردان می بینیم در عمل لنگ می زنند.

اکرمی با اشاره به حجم بالای ورود کالای قاچاق به کشور ابراز داشت: این حجم از قاچاق برای کشور ننگ هست و البته معتقد نیستیم که مردم باید کالای بی کیفیت خریداری کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی کارخانجات نیز در تولیدات خود خیانت می کنند و البته اعتقاد دارم که سازمان استاندارد خودش استاندارد نیست چرا که اگر درست عمل کنند بسیاری از محصولات بی کیفیت از بازار جمع اوری می شود.

امام جمعه سراب با انتقاد شدید از هتل داران, ساندویچ و پیتزا فروشان که از محصولات لبنی و ماست و دوغ تولید شهرستان استفاده نمی کنند خاطرنشان کرد: اغذیه فروشانی که از محصولات خود شهرستان که در کشور زبانزد عام و خاص هست استفاده نمی کنند نباید دیگر انتظاری از مردم سراب داشته باشند.

خطیب جمعه سراب ادامه داد: من به مردم سراب توصیه می کنم که اگر مردم سراب از محصولات خود شهرستان استفاده کنند به یقین چرخ بسیاری از واحدهای تولیدی سراب به حرکت می افتد.

اکرمی با اشاره به جلسه مقدماتی کشورهای اروپایی برای فشار و تحریم همه جانبه ایران به خاطر رضایت امریکا برای باقی ماندن بر سر برجام عنوان کرد: امروز اروپا کاری را می خواهد انجام دهد که آمریکا نتوانست انجام دهد.

امام جمعه سراب با انتقاد از افرادی که برجام را نعمت الهی عنوان کردند و ان را عنایت خدا نامیدند اظهار داشت: برجام روز به روز عامل تحریم بیشتر شد .

وی ادامه داد: آیا جمهوری اسلامی ایران به اندازه کره شمالی هم نیست که امریکا را به دنبال خود بکشاند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب اظهار داشت: اگر تحریم همه جانبه اروپا اعمال شود ما به دوره ای بدتر از قبل برجام برمی گردیم و من نمیدانم چه زمانی سیمانها برداشته می شود و دانشمندان هسته ای ما دوباره وارد عمل خواهند شد.

امام جمعه سراب در پایان با اشاره به وحدت بین مسئولین دولتی , نماینده, امام جمعه و مسئولین ادارات در شهرستان سراب گفت: انشاالله به زودی اخبار خوشی از نفلین سینیت, سراب بافت و سایرکارخانجاتی که تعطیل شدند به گوش خواهد رسید.

انتهای پیام/ح

همچنین ببینید

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در سراب برگزار شد

ترامپ در یک حرکت ناآگاهانه سپاه را قهرمان ملت ایران کرد و از مجلس و دولت تا کودک و نوجوان کشورمان را به سمت حمایت از سپاه سوق داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.