آخرین خبرها
اختصاص ۶ میلیارد تومان برای کمک به اشتغال اقشار ضعیف شهرستان/آمادگی کامل شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی

اختصاص ۶ میلیارد تومان برای کمک به اشتغال اقشار ضعیف شهرستان/آمادگی کامل شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی

به گزارش صدای سراب, فرماندار شهرستان سراب در شورای اداری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه مسئولین شهرستان سراب با تاکید بر کاربست توصیه های حضرت امیر المومنین علی علیه السلام در باب مدیریت گفت: نوع نگاه حضرت علی السلام باید پیوسته مورد توجه مدیران قرار گیرد و مسئولیت، امانت و تعهدی است که باید به مردم ادا گردد و نباید نوعی بدهکاری نسبت به مردم تلقی شود و هیچ مدیری توفیق خدمت پیدا نمی کند مگر با ترسیم نقشه راه و حرکت با برنامه و در نظر گرفتن الزامات مربوط به کار.

وی خطاب به مدیران ادامه داد: اهتمام ویژه ای به آموزش و برخورداری از روحیه علمی و تحقیقی، با متانت سخن گفتن با مردم و همکاران، مشورت با دیگران، دوری از افراط و تفریط، ارزشیابی و کنترل مستمر از مجموعه، داشتن جاذبه و دافعه، دوری از افراط و تفریط، ارزیابی و کنترل مستمر مجموعه، پاسخگو بودن، انعطاف پذیری، متقاعد کردن مراجعان، برخورد احترام امیز نسبت به ارباب رجوع و… مجموعه موارد کاربردی است که مدیران پیوسته باید رعایت نمایند.

فرماندار سراب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حلول بهار طبیعت و آمادگی کامل شهرستان افزود: با توجه به موقعیت خاص شهرستان سراب و نزدیکی ایام عید مطمئنا شهرستان میزبان جمع کثیری از مهمانان نوروزی خواهد بود لذا ستاد خدمات سفر که پیش از این فعال شده در امر پذیرش و میزبانی مهمانان باید به بهترین شکل عمل نماید.

شکوهی تصریح کرد: سطح خدمات دهی هم به لحاظ کمی و کیفی در شهرستان سراب نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته و این امر در سایه تلاش های مدیران شهرستان اتفاق افتاده است، همچنین در راستای تامین امنیت آمارها نشان از کاهش جرایم در شهرستان دارد.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات شهرستانی ادامه داد: از محل ردیف اعتبارات ملی در شهرستان قدم های خوبی برداشته شده است و البته تحقق این اعتبارات پیگیری مسئولین و به ویژه نماینده شهرستان سراب در مجلس اسلامی را می طلبد.

فرماندار سراب از اختصاص ۶ میلیارد تومان اعتبارات از طریق بهزیستی و کمیته امداد در اختیار افراد تحت پوشش در بحث اشتغال خبر داد و افزود: جهت ایجاد اشتغال، تسهیلاتی بالغ بر ۶ میلیارد تومان به افراد تحت پوشش از طریق کمیته امداد و بهزیستی تعلق گرفته که لازم است هر چه سریع تر جذب گردد ، همچنین در حوزه روستایی حدود ۹ میلیارد تومان در بحث حمایت از اشتغال و رفع معضل بیکاری به روستائیان تعلق یافته است.

رئیس شورای اداری شهرستان سراب خواستار توجه جدی شهردار دوزدوزان به آماده سازی دروازه ورودی شهرستان شد و ادامه داد: دوردوزان دروازه ورودی شهرستان است لذا باید تمهیدات لازم برای استقبال مسافران نوروزی صورت گیرد.

رئیس شورای اداری خواستار آماده باش بودن ادارات خدمت رسان در طول ایام نوروز شد و خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی باید آمادگی کامل در عید نوروز را داشته باشند و به تنظیف معابر شهری توجه ویژه گردد، همچنین مشخص نمودن کشیک ادارات در ایام تعطیل، کنترل تجهیزات امنیتی، فعال نمودن گشت های نیروی انتظامی، کنترل خودپردازهای باجه های بانک ها و … از جمله مواردی است که باید مورد توجه روسای ادارات قرار گیرد.

در این جلسه ضرغام سلطانی نسب به عنوان بخشدار مرکزی سراب معرفی شد و از زحمات علی شیخ پور بخشدار مرکزی سراب قدردانی شد.

 

خبر از لیلا شهبازی

انتهای پیام/ح

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.