آخرین خبرها
درد و دل  مدیر کانال خبری از دیدهای جانبدارانه و متعصبانه به خبر و خبرنگار

درد و دل مدیر کانال خبری از دیدهای جانبدارانه و متعصبانه به خبر و خبرنگار

به گزارش صدای سراب, اصغر برزگر فعال رسانه ای شهرستان سراب طی یادداشتی با عنوان :«چند خط درد و دل» نوشت:

خیلی جالبه تو استان بعنوان فعال مجازی و یکی از برترین حوزه های خبری در عرصه مجازی و شهر و شهروند مقام میاریم و تجلیل میشیم ولی تو شهر خودمون شدیم تمام دلیل کمبود و کم کاری مسئولین ، عزیزان هر کسی کم کاری میکنه و ما انعکاس میکنیم ، میگن #تخریب میکنیم ؟!! .

توی پارانتز باید بگیم تو شهر ما متاسفانه افرادی سود جو از قبل جوی را بوجود آوردند که رسانه بجای روابط عمومی تعریف شده یعنی بعضی از آقایون مسئول انتظار دارند من رسانه بگم به به چه چه شاهکار کردید عملکردتون بینظیره ، هیچ مشکلی تو حوزه مدیریتی شما نیست ، شما بی نظیرید ، اصلا شما خلق شدید برای همین میز !! .

در حالی که رسانه چشم و گوش جامعه هستند ، پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند ، رسانه اگر نبود ها و کمبود ها را منتقل نکند همینی میشود که چندین و چند سال هست درجا میزنیم فارغ از پیشرفتی ، چطور شده شهر هایی کوچکتر از سراب در عرض چند سال پیشرفته تر و بزرگتر از سراب شده اند ولی هنوز در سراب درگیر جناح بازی بوده و اندر خم یک کوچه ایم .
.
و در آخر ما با هیچکسی خدای نکرده مشکلی نداشته و نداریم و هر آنچه مینویسیم فقط و فقط انعکاس مشکلات مردم فهمیم و فرهیخته شهرستان سراب میباشد و# خدا را گواه میگیریم که غیر از این نبوده و نخواهد بود و در این راه بر سر پیمانی که بستیم #ماندگاریم
.
اصغر برزگر
۲۵ اسفند سال ۱۳۹۶

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.