آخرین خبرها
اگر روحانیت حوزه را تضعیف کند از دین چیزی نمی ماند/سکوت معنادار برخی مسئولین کشوری از حادثه سفارت ایران در انگلیس تعجب انگیز است

اگر روحانیت حوزه را تضعیف کند از دین چیزی نمی ماند/سکوت معنادار برخی مسئولین کشوری از حادثه سفارت ایران در انگلیس تعجب انگیز است

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب با اشاره به لزوم حمایت از حوزه های علمیه ابراز داشت: حوزه های علمیه نباید به دولت و هیچ جناحی وابسته باشد و نباید انتقاد از شخص به پای حوزه های علمیه نوشته شود.

وی افزود: اگر روحانیت حوزه را تضعیف کند نباید از مردم عادی انتظار داشته باشیم که از مرکز دین حمایت کنند.

اکرمی با ابراز تاسف از تعطیلی حوزه سراب در سال ۷۲ و همچنین برخی ناملایمات خاطرنشان کرد: به برکت حوزه های علمیه سراب امروز در ۳۲ مسجد نماز جماعت برگزار می شود که قبلا در حد ۷ مسجد بود.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب با تبریک فرا رسیدن ماه رجب خاطرنشان کرد: تمامی مساجد در ایام عزاداری و ولادت ائمه علیهم السلام حتما برنامه داشته باشند تا مسافرینی که به شهرستان می آیند متوجه شوند که به شهر ولایی وارد شده اند.

امام جمعه سراب با تبریک پیشاپیش عید نوروز بر حضور مردم در مساجد و امامزاده و جوار شهدا برای برگزاری مراسم تحویل سال تاکید کرد.

خطیب جمعه سراب با تبریک روز شهردار و تقدیر از اتحاد بین شورا و شهرداری از همت نماینده و شهردار برای کاشت ۵ هزار اصله نهال در شهرستانریال ضمن دعوت از شهروندان به همکاری درکاشت نهال خاطرنشان کرد:مراقبت و محافظت از درختان مهمتر است تا خدای ناکرده شاهد از بین رفتن نهال های کاشته شده نباشیم.

اکرمی با انتقاد از فرقه ضاله شیرازی به سفارت ایران در انگلیس و پایین کشیدن پرچم ایران خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری سالها قبل نسبت به خطرات این فرقه هشدار داده بود و امروز این موضوع روشن می شود.

وی ادامه داد: سکوت معنادار پلیس انگلیس در این جریان و همچنین سکوت معنادار برخی مسئولین کشور جای بسیار تعجب هست و واقعا نمیدانیم این سکوت به چه معناست.

امام جمعه سراب با انتقاد از مراسم روز زن در برج میلاد اظهار داشت: بدحجابی, گناه و رقص آشکار با پول بیت المال جای تقبیح و تنبیه دارد .

 

انتهای پیام/ح

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.