رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب خبر داد:
رییس اداره ورزش و جوانان سراب در گفتگو با خبر نگار ما با اشاره به پروژه بزرگ احداث استادیوم ۵ هزارنفری سراب خاطر نشان کرد: با تامین اعتبار ۲ میلیاردی توسط نماینده سراب و همچنین تامین اعتباری با همین مبلغ از سوی مدیرکل ساخت این استادیوم ورزشی بزودی آغاز خواهد شد. ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۹:۴۲ ق.ظ  | شماره خبر: 53257   

به گزارش صدای سراب, نماینده سراب, دکتر داوودی به همراه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب با مدیر کل ورزش استان آذربایجانشرقی دیدار کردند.

عباسقلی پور رییس اداره ورزش و جوانان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: دراین جلسه یک ساعته مشکلات پروژه های عمرانی و ورزشی شهرستان سراب در حضور معاون توسعه منابع اداره کل ورزش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه ایوب بهتاج مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی برای بهره برداری از زورخانه سراب  درهفته دولت قول مساعد داد.

رییس اداره ورزش و جوانان سراب با اشاره به پروژه بزرگ  احداث استادیوم ۵ هزارنفری سراب  خاطر نشان کرد: با تامین اعتبار ۲ میلیاردی توسط نماینده سراب و همچنین تامین اعتباری با همین مبلغ از سوی مدیرکل  ساخت این استادیوم  ورزشی بزودی آغاز خواهد شد.

عباسقلی پور در پایان از احداث سالن های ورزشی روستایی درمراکز دهستان های شهرستان سراب و قول مساعد مدیرکل  و نماینده سراب خبر داده و ضمن تبریک انتصاب مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان آذربایجانشرقی ، برای توسعه ورزش شهرستان و استان قول همکاری داد.

کفتنی است ایوب بهتاج نیز در این جلسه  با اشاره به پتانسیل قوی جوانان شهرستان سراب درورزشهای انفرادی بخصوس جودو-پرورش اندام و کشتی بر توجه هیئت های استانی بر این فعالیت ها تاکید کرد.

 

خبر از اصغر برزگر

انتهای پیام/ح

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.