تصویری/ جشن بزرگ میلاد کوثر با سخنرانی آیت الله هادی ملکوتی در سراب بزگزار شد/نهی از منکر نباید به خاطر مسئولیت افراد ترک شود

در این مراسم که به همت حوزه فاطمیه سپاه سراب برگزار شد در پایان مراسم از مادران و خواهران دو شهید سراب تقدیر به عمل آمد.

به گزارش صدای سراب, ایت الله هادی ملکوتی عضو مجلس خبرگان رهبری در حاشیه مراسم روز زن در شهرستان سراب در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به هنجار شکنی مسئولان در برج میلاد ابراز داشت: امروز در کشور ما جمعی هست که جمهوری اسلامی به سبک کشورهایی مثل پاکستان و افغانستان می خواهند و قطعا باید مردم برخورد کنند.

وی افزود: امروز می بینیم که عده ای با کندن روسری از سر خود در اجتماع حضور پیدا می کنند و گاه حضور چند مامور انتظامی کارساز نمی شود ، فلذا مردم باید در این قبح شکنی ها سکوت نکنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: در اوایل انقلاب مسئولان در پی مردم بودند و در این برهه نیز باید مسئولان حامی حرکت های خودجوش و ارزشی مرم باشند.

این مقام مسئول ابراز داشت: امر به معروف و نهی از منکر تنها وظیفه مسئولین نیست و البته انجام منکرات از سوی مسئولین به مراتب بدتر هست .

آیت الله ملکوتی با تاکید بر لزوم نهی از منکر از هرمقام مسئولی حتی رییس جمهور اظهار داشت: اخیرا دیدیم که در حضور مقام معظم رهبری یک سخنران در ارتباط با برخی مسائل صریحا و در حضور رییس جمهور اظهاراتی کرد فلذا نباید نهی از منکر به خاطر مسئولیت افراد ترک شود.

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.