معاون فرماندار سراب خبر داد:
به گزارش صدای سراب، علی شیخ پور معاون فرماندار شهرستان سراب  در جلسه پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری سراب از تخصیص اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان به روستاهای سراب خبر داده و خاطر نشان کرد: نظارت کافی برای هزینه کرد این مبالغ برای بهسازی راه های روستایی انجام گرفته و ریالی از این مبلغ در ...
تاریخ مخابره: شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶  |  زمان: ۲۳:۳۰ ب.ظ  | شماره خبر: 53201   

به گزارش صدای سراب، علی شیخ پور معاون فرماندار شهرستان سراب  در جلسه پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری سراب از تخصیص اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان به روستاهای سراب خبر داده و خاطر نشان کرد: نظارت کافی برای هزینه کرد این مبالغ برای بهسازی راه های روستایی انجام گرفته و ریالی از این مبلغ در جای دیگری صرف نخواهد شد.

وی از آغاز خط کشی راه های روستایی با توجه به فرارسیدن ایام تعطیل خبر داده و ابراز داشت: با شروع فصل کاری لکه گیری آسفالت نیز در برخی جاده های روستایی انجام خواهد شد.

بخشدار مرکزی سراب با اشاره به مشکلات واگذاری انشعابات موقت عنوان کر: وزیر نیرو به دستگاه ها بخشنامه کرده افراد باید در عرض ۳ سال تکلیف انشعاب موقت خود را مشخص کنند .

شیخ پور ابراز داشت: در صورت ساخت و ساز امکان تخریب و قلع و قمع وجود ندارد و اجرای حکم تبعات اجتماعی به دنبال داردفلذا بایستی پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز صورت گیرد.

این مقام مسئول در حضور ریاست دادگستری سراب عنوان کرد: برای پیگیری تصرفات زمین های عمومی در روستا ها توسط دهیاران صورت می گیرد که متولی در روستاها هستند ولی سیستم قضایی با عدم به رسمیت شناختن دهیاران قرار منع تعقیب صادر می کند.

معاون فرماندار در پایان از ایجاد شانه خاکی همزمان با ایام عید در روستاهای گردشگری و پرتردد شهرستان سراب خبر داد.

 

انتهای پیام/ح

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.