رییس راهنمایی و رانندگی سراب:
فرمانده راهنمایی و رانندگی شهرستان سراب عمده علت تصادف خودرو با عابرین پیاده در شهرستان را به علت مشترک بودن گذر عابر و خودرو عنوان کرده و پنجشنبه بازار سراب نمونه عینی معبر مشترک عابر با خودرو عنوان کرد که آمار عمده تصادفات با عابرین متعلق به آنجاست و نیازمند بهسازی است. ...
تاریخ مخابره: جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۰:۱۳ ق.ظ  | شماره خبر: 53198   

به گزارش صدای سراب، سرگرد جلیلی فرمانده انتظامی شهرستان سراب در جلسه پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری سراب از اجرای موفق مصوبات جلسات پیشین خبر داده و خاطرنشان کرد: جابجایی تیرها و ثانیه شمار چراغ راهنمایی انجام شده است.

وی افزود: چندین نقطه حادثه خیز در کمربند علامه امینی شهرستان سراب شناسایی و در حال رفع موانع و پیگیری های لازم هست.

جلیلی از برخورد صریح و جدی قانون با افراد فاقد گواهینامه خبر داده و خاطرنشان کرد: برای افراد فاقد گواهینامه جرایم میلیونی صادر می شود که نقش عمده ای در پیشگیری از جرایم رانندگی ایفا کرده است.

این مقام انتظامی برخورد با سد معبر خودرویی را وظیفه راهنمایی و رانندگی عنوان و ابراز داشت: گشت تلفیقی راهنمایی و رانندگی با شهرداری در این حوزه لازم و ضروری است.

فرمانده راهنمایی و رانندگی شهرستان سراب عمده علت تصادف خودرو با عابرین پیاده در شهرستان را به علت مشترک بودن گذر عابر و خودرو عنوان کرده و پنجشنبه بازار سراب نمونه عینی معبر مشترک عابر با خودرو عنوان کرد که آمار عمده تصادفات با عابرین متعلق به آنجاست و نیازمند بهسازی است.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.