فرمانده انتظامی شهرستان سراب خبر داد:
سرهنگ فارسی از فعال شدن گشت های انتظامی در ایام تعطیلات خبر داده و ابراز داشت: مردم مهمترین و موثرترین یار پلیس برای برپایی امنیت هستند ولی گاه متاسفانه مردم ساختمان خود را باهزینه های صد میلیونی احداث ولی برای امنیت آن کمترین امکاناتی در نظر نمی گیرند. ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶  |  زمان: ۲۳:۴۸ ب.ظ  | شماره خبر: 53197   

به گزارش صدای سراب, سرهنگ توحید فارسی در جلسه پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری سراب از انتقال سیستم مانیتورینگ شهری به مرکز ۱۱۰ پلیس از شهردار سراب تقدیر کرد

وی با بیان اینکه این سیستم نقش موثری در اجرای امنیت در شهر دارد از شهردار سراب در خواست کرد تا نسبت به افزایش کیفیت دوربین ها و رفع برخی مشکلات اقدام کند.

فارسی ابراز داشت: نیروی انتظامی به عنوان پشتیبان ادارات هست ولی متاسفانه برخی ادارات بعد از تشکیل پرونده پیگیر پرونده نمی شوند و به علت کمبود نیرو و امکانات نیروی انتظامی از امکانات سازمانی خود در جهت رفع مشکلات و شکایات خود استفاده نمی کنند.

این مقام انتظامی از فعال شدن گشت های انتظامی در ایام تعطیلات خبر داده و ابراز داشت: مردم مهمترین و موثرترین یار پلیس برای برپایی امنیت هستند ولی گاه متاسفانه مردم ساختمان خود را باهزینه های صد میلیونی احداث ولی برای امنیت آن کمترین امکاناتی در نظر نمی گیرند.

فارسی در پایان از کاهش جرایم نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داده و گفت: کشفیات مواد مخدر امسال افزایش داشته است.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.