آخرین خبرها
تاکید داستان عمومی و انقلاب شهرستان سراب برای برخورد با سد معبر

تاکید داستان عمومی و انقلاب شهرستان سراب برای برخورد با سد معبر

به گزارش صدای سراب, سید احمد علیانسب دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سراب در جلسه پیشگیری از وقوع جرم حوزه قضایی سراب با ابراز رضایت از عملی شدن بخش عمده مصوبات جلسه قبل اظهار داشت: حضور پررنگ پلیس در راه های مواصلاتی به خصوص در ایام سفر و عید نوروز مهمترین نقش را در کاهش جرایم و تصادفات راندگی ایفا می کند.

وی به نقش مهم ادارات در کاهش دعاوی سه گانه اشاره و ابراز داشت: متاسفانه گاه اختلافات جزیی که امکان رفع آن وجود دارد به محاکم قضایی کشیده می شود که حجم پرونده ها را افزایش می دهد.

علیانسب با تصریح بر نقش مهم و کلیدی اداره ثبت اسناد و املاک در رابطه با کاهش جرم و اختلافات در حوزه اراضی و املاک به خصوص در ایام کشت و زرع از تلاش های اداره ثبت سراب در سالهای اخیر در سند دار کردن اراضی ابراز رضایت کرد.

دادستان سراب بر لزوم پیشگیری از پرونده های تغییر کاربری قبل از احداث تاکید و خاطرنشان کرد: قلع و قمع و حکم تخریب دارای تبعات اجتماعی و گاه اجرای حکم غیر ممکن می شود پیشگیری بهتر از درمان است.

این مقام  قضاییی در پایان سد معبر و برخورد با آنان را از وظایف شهرداری عنوان و بر لزوم اجرایی کردن قانون در حوزه سد معبر تاکید کرد.

انتهای پیام/ح

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.