امام جمعه سراب:
امام جمعه سراب در جمع خبرنگاران با گله از ضعف در مدیریت شهری به خصوص موضوع سد معبر خاطرنشان کرد: سد معبر معضل بزرگی در شهرستان سراب هست که باید جدی گرفته شود و متاسفانه فرهنگ نادرستی است که اصلاح نمی شود بخصوص میوه فروشان به آن دامن می زنند و برخی تا جایی پیش رفته اند که خیابان را مثل ارث پدری خود می دانند. ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۸:۱۸ ق.ظ  | شماره خبر: 53115   

به گزارش صدای سراب, حجت السلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جمع خبرنگاران شهرستان سراب با اشاره به فرارسیدن روز نیکوکاری اظهار داشت: احسان و نیکوکاری و شاد کردن خانواده های نیازمند موجب دوری بلا و حوادث می شود و امیدوارم مردم در استانه عید در هفته نیکوکاری پرشور تر حضور پیدا کنند.

وی افزود: سد معبر معضل بزرگی در شهرستان سراب هست که باید جدی گرفته شود و متاسفانه فرهنگ نادرستی است که در سراب اصلاح نمی شود بخصوص میوه فروشان به آن دامن می زنند.

امام جمعه سراب خاطرنشان کرد: برخی هم پیاده روها , هم قسمتی از خیابان و هم قسمتی  را با جعبه قرق می کنند گویا اینکه خیابان ملک جد و آباد آنان هست و کسی هم نیست بیاید بگوید که من اماکن هستم, من مامور سد معبر شهرداری هستم, من مجمع صنفی ام و یا من مسئولی در این شهر هستم.

اکرمی ادامه داد: دست اندرکاران شهرستان جلسه ای  تشکیل دهند و بعد از تذکر به متخلفان اعمال قانون کنند, باید در مدیریت ضعیف شهری مخصوصا سد معبر  چاره ای اندیشیده شود و حتی اگر تمکین به قانون صورت نگرفت تا ابطال پروانه کسب اقدام انجام گیرد و از قضات نیز خواهشمندم در این موردحمایت لازم را اعمال کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب در پایان از عدم مدیریت در رواج عرفان های کاذب و تفکر فرقه دراویش گنابادی در کشور گله و اظهار داشت: متاسفانه عقاید این دراویش در برخی شهرها از جمله سراب و برخی مناطق رواج یافته و بسیار خطرناک هست تا حایی که بر خلاف احکام قرآن قدم بر میدارند و حتی امام معصوم را قبول ندارند و به حضرت زهرا سلام الله علیها نیز توهین می کنند.

وی ابراز داشت: نباید دولت مردان از خبیثان حمایت کند و نباید قوه قضاییه مرعوب فشارها شود و نباید دست نیروی انتظامی برای اجرای امنیت بسته شود.

 

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.