آخرین خبرها
با کسانی که خیابان را ملک پدری خود می دانند برخورد جدی شود/ رواج عرفان های کاذب اصل دین را نشانه رفته است

با کسانی که خیابان را ملک پدری خود می دانند برخورد جدی شود/ رواج عرفان های کاذب اصل دین را نشانه رفته است

به گزارش صدای سراب, حجت السلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جمع خبرنگاران شهرستان سراب با اشاره به فرارسیدن روز نیکوکاری اظهار داشت: احسان و نیکوکاری و شاد کردن خانواده های نیازمند موجب دوری بلا و حوادث می شود و امیدوارم مردم در استانه عید در هفته نیکوکاری پرشور تر حضور پیدا کنند.

وی افزود: سد معبر معضل بزرگی در شهرستان سراب هست که باید جدی گرفته شود و متاسفانه فرهنگ نادرستی است که در سراب اصلاح نمی شود بخصوص میوه فروشان به آن دامن می زنند.

امام جمعه سراب خاطرنشان کرد: برخی هم پیاده روها , هم قسمتی از خیابان و هم قسمتی  را با جعبه قرق می کنند گویا اینکه خیابان ملک جد و آباد آنان هست و کسی هم نیست بیاید بگوید که من اماکن هستم, من مامور سد معبر شهرداری هستم, من مجمع صنفی ام و یا من مسئولی در این شهر هستم.

اکرمی ادامه داد: دست اندرکاران شهرستان جلسه ای  تشکیل دهند و بعد از تذکر به متخلفان اعمال قانون کنند, باید در مدیریت ضعیف شهری مخصوصا سد معبر  چاره ای اندیشیده شود و حتی اگر تمکین به قانون صورت نگرفت تا ابطال پروانه کسب اقدام انجام گیرد و از قضات نیز خواهشمندم در این موردحمایت لازم را اعمال کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب در پایان از عدم مدیریت در رواج عرفان های کاذب و تفکر فرقه دراویش گنابادی در کشور گله و اظهار داشت: متاسفانه عقاید این دراویش در برخی شهرها از جمله سراب و برخی مناطق رواج یافته و بسیار خطرناک هست تا حایی که بر خلاف احکام قرآن قدم بر میدارند و حتی امام معصوم را قبول ندارند و به حضرت زهرا سلام الله علیها نیز توهین می کنند.

وی ابراز داشت: نباید دولت مردان از خبیثان حمایت کند و نباید قوه قضاییه مرعوب فشارها شود و نباید دست نیروی انتظامی برای اجرای امنیت بسته شود.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.