قالب وردپرس افزونه وردپرس

دغدغه های شهروندان از مدیریت شهری و پاسخ و تلاشهای شهردار/ نقش پررنگ ارتباطی کانال خبری سراب در کمک به مدیریت شهری

به گزارش صدای سراب, وضعیت معابر و مبلمان شهری در سراب و به خصوص اسفالت کوچه ها و معابر موضوعی است که مدام از طریق کانال های ارتباطی سایت و کانال خبری سراب به ما ارسال می شود .

با توجه به تاخیر معرفی شهردار از سوی شورای شهر در این دوره و پایان یافتن فصل کاری برخی از درخواستهای مردمی بی جواب مانده است.

هرچند رسانه ها به جد پیگیر موضوع هستند و از طرفی علیرضا موحدین شهردار جدید سراب ارتباط صمیمانه ای با رسانه ها ایجاد کرده و با ایجاد کانال ارتباطی و از سوی مدیران کانال خبری سراب در جریان انتقادات مردمی قرار می گیرد و پیگیر رفع مشکلات هست.

به عنوان نمونه اخیرا با مدیر کانال خبری سراب, اصغر برزگر به صورت میدانی چندین محله که دارای مشکلات بوده مورد بازدید قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شده تا به محض فراهم شدن شرایط اقلیمی رفع معضل شود.

علیرضا موحدین در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با بازار هفتگی سراب اظهار داشت: در مورد محل پنجشنبه بازار اقدامات لازم؛ هم در طول هفته های قبل و هم در طی دو روز اخیر در جهت بهسازی محل انجام گرفته, لیکن با توجه به گستردگی محل طبیعی است که در این فرصت در نقاط خاصی از پنجشنبه بازار مشکل کاملا برطرف نشده باشد که طرح اجرای آسفالت ریزی محل در فصل کاری آتی مدنظر می باشد.

وی افزود: هرچند شرایط فصلی مانع از اسفالت ریزی می شود ولی شهرداری تا جایی که امکان دارد و با توجه به درخواستهای مردمی خود را موظف می داند تا جایی که ممکن است شرایط معابر را بهبود بخشد و در بارندگی های اخیر ضمن شن ریزی در محله شهید وثاقی(قره داغلی),کوچه سبلان ۶, پنجشنبه بازار, بهسازی بخشی از خیابان علوی و همچنین انتقال آبهای سطحی در روبروی مدرسه ایثارگران ایفای نقش کرده که اقدامات در محلات به جد در حال پیگیری است.

موحدین از شروع فعالیتهای عمرانی به محض بهبود شرایط جوی و اجرای نهضت اسفالت در محلات سراب خبر داد.

در ادامه تصاویری از بازدید شهردار و مدیرکانال خبری سراب از محلات و اقدامات شهرداری درج می شود, این تصاویر امید بخش شهری اباد در اثر تعامل مدیریت شهری با مدیریت رسانه ای است که به حول و قوه الهی در آینده شاهد آن خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.