آخرین خبرها
عدالت حلقه مفقوده جامعه اسلامی امروز ماست

عدالت حلقه مفقوده جامعه اسلامی امروز ماست

 

به گزارش صدای سراب، حجت الاسلام والمسلمین علی علی اکبری امام جمعه موقت سراب در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب اظهار داشت: متاسفانه سد معبر معضلی است که دامن گیر شهرستان سراب شده و مدیریت شهری باید در این مساله ورود کند.

وی افزود:مسلمانی صرفا نباید در گفتار خلاصه شود و باید در اعتقاد و به خصوص در عمل اجتماعی و خانوادگی فرد نمود پیدا کند که متاسفانه در جامعه اسلامی امروز نمونه های زیادی از تهمت، مردم آزاری، همسایه آزاری و… را می بینیم.

علی اکبری با اشاره به شهادت جانسوز حضرت زهرا سلام الله علیها ابراز داشت:وصیت تاریخی آن حضرت بزرگترین حرکت سیاسی ایشان بود که امروز سند غیر انکار مظلومیت شیعه است.

امام جمعه موقت سراب با اشاره به دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: ایشان در این دیدار مردم سالاری را باعث پیشرفت جامعه عنوان کرده و از پیشرفت ایران اسلامی ابراز رضایت و از عدالت اجتماعی گله کردند، عدالتی که به راحتی امدوز در جامعه ما پایمال می شود.

علی اکبری اغتشاشات اخیر را نشان از مشکلات اقتصادی مردم،از کار افتادن چرخ های تولید و واردات بی رویه عنوان کرده و ابراز امیدواری کرد: صدای مردم شنیده شود تا دشمن در اغتشاشات صحنه گردانی نکند.

خطیب جمعه سراب با محکوم کردن شهادت جمعی از ماموران به دست دراویش که با حمایت دلارهای عربی و وابسته به غرب انجام می شود نسبت به تشکیل کمیسیون برای بررسی مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور پیشنهاد داد.

علی اکبری در پایان از تلاشهای نماینده سراب ، دکتر داوودی و آقایان نوبخت و امین رفتاری سرابی و قول مساعد فرماندار و استاندار برای تخصیص اعتبار برای تکمیل مصلی سراب قدردانی کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.