دادستان سراب عنوان کرد:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سراب از قتل یک مرد ۴۰ ساله در یکی از روستاهای سراب به علت انتقام شخصی خبر داده و گفت: قانون هیچ حمایتی از افرادی که خودسرانه به دنبال اجرای قانون هستند را ندارد. ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۴:۳۲ ب.ظ  | شماره خبر: 52924   

به گزارش صدای سراب, سید احمد علیانسب, دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سراب در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه التزام و پایبندی به قانون از شاخص های توسعه در جامعه هست اظهار داشت: جامعه ای به رشد و توسعه می رسد که در برابر قوانین و شریعت الهی تسلیم شود.

وی افزود: قانون مجموعه ای است از بایدها و نبایدها که شیوه رفتاری فرد را در جامعه مشخص می کند و مسیری است که توسط حاکمیت جامعه برای پیشرفت و برپایی نظم در جامعه در نظر گرفته می شود.

علیانسب با اشاره به قتل اخیر در یکی از روستاهای سراب ابراز داشت: انتقام شخصی انگیزه قاتل بوده است و بعد از انجام قتل خود را معرفی کرده است.

دادستان سراب ادامه داد: این رویه و انتقام شخصی مردود هست و زمان انتقام شخصی گذشته است چرا که به راحتی حق تظلم خواهی برای همه فراهم هست و از طرفی قانون از افردای که می خواهند خود مجری قانون باشند، هرچند اقدام به حقی نیز داشته باشند هیچ حمایتی از انان نمی شود.

وی با اشاره به اجرای قانون که در برخی موارد تلخ هست خاطرنشان کرد: این تلخی مانند دارویی است که پزشک برای سلامتی افراد تجویز می کند و در مرتبه ای بالاتر نتیجه مثبتی دارد.

علیانسب در پایان یادآور شد : در این انتقام شخصی که منجر به قتل یک فرد ۴۰ ساله شده ادعاهای فرد قاتل در دست بررسی هست.

انتهای پیام/ص

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.