فرمانده سپاه ناحیه سراب:

تعهد آذربایجان در دفاع از انقلاب یک تعهد خونی و اعتقادی است/سهمیه اعطایی به مردم سراب برای دیدار با رهبری جوابگوی اشتیاق مردم نیست

فرمانده سپاه ناحیه سراب اظهار داشت: قیام ۲۹ بهمن نشان داد مردم تبریز در تبعیت از مرجعیت پیشگام هستند , همانطور که در گذشته در جریان تحریم تنباکو و در عصر حاضر در فتنه ۸۸ قبل از همه در ۸ دی ماه به اعلام انزجار از هنجارشکنان پرداختند و در آشوبهای دی امسال نیز صف خود را از آشوبگران جدا کردند و اثبات کردند که در دفاع از آرمانهای انقلاب تعهد آذری یک تعهد خونی و اعتقادی است.

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب در گفتگو با خبرنگار ما به مناسبت سالروز قیام ۲۹ بهمن, ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: از عموم ملت شهید پرور ایران مخصوصاً مردم شهرستان سراب, بسیجیان, خانواده های شهدا و ایثارگران که با حضور خود به تعبیر رهبری یک  راهپیمایی تماشایی در ۲۲ بهمن  آفریدند و دشمن را مایوس کردند قدردانی می کنم.

صبحی ادامه داد:سراب دیار علامه امینی و ایت الله ملکوتی است که در دفاع از انقلاب و پیروی از مرجعیت دینی در طول ناریخ ثابت قدم بوده و امروز نیز در عرصه های مختلف و در شرایط حساس حضور خود را به عرصه ظهور می رساند.

وی افزود: امسال مردم ما پرشور و با شکوه تر از گذشته در صحنه حاضر شدند و همانطور که مقام معظم رهبری نیز در پیامشان یادآور شدند, مردم با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی موقعیت بین المللی علیه ایران را تشخیص داده و با حضور خود نقشه های دشمن را که القا می کردند مردم از انقلاب خسته شدند را نقش بر آب کردند.

فرمانده سپاه سراب ادامه داد: در سال ۵۶ مردم انقلابی تبریز و آذربایجان به مناسبت چهلم شهدای قم, علیه نظام طاغوت به پا خواستند و بادادن خون استارت بزرگی بر حرکت انقلاب زدند.

صبحی ادامه داد: قیام ۲۹ بهمن نشان داد مردم تبریز در تبعیت از مرجعیت پیشگام هستند , همانطور که در گذشته در جریان تحریم تنباکو و در عصر حاضر در فتنه ۸۸ قبل از همه در ۸ دی ماه به اعلام انزجار از هنجارشکنان پرداختند و در آشوبهای دی امسال نیز صف خود را از آشوبگران جدا کردند و اثبات کردند که در دفاع از آرمانهای انقلاب همانطور که رهبری فرمودند: آذربایجان سر ایران هست، پیشرو و پیشقدم هستند.

این مقام نظامی به وجود چهره های شاخص در آذربایجان نظیر ستارخان و باقرخان اشاره و ابراز داشت: هرجا پای آرمان و بصیرت به میان آمده آذری ها در صف اول بودند و در عرصه های مختلف و ۸ سال دفاع مقدس نیز نشان دادند که تعهد آذربایجان در دفاع از انقلاب یک تعهد خونی و اعتقادی است .

فرمانده سپاه ناحیه سراب در پایان با اشاره به دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری به مناسبت قیام ۱۹ دی خاطرنشان کرد: سهمیه های در نظر گرفته شده برای مردم شهرستان سراب جوابگوی شور و اشتیاق مردم شهیدپرور و انقلابی و جوانان شهرستان نیست لذا خواهشمندیم در سال های آتی این مهم از سوی مسئولان استانی در نظر گرفته شود.

همچنین ببینید

بارش برف موجب مسدود شدن راه ۱۰ روستای شهرستان سراب شد

بارش برف موجب مسدود شدن راه ۱۰ روستای شهرستان سراب شد به گزارش صدای سراب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.