سرخط خبرها

سیل خروشان جمعیت، دشمنان و ضد انقلاب را مایوس کرد

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن سراب اظهار داشت: انصافا راهپیمایی امسال متمایزتر از سالهای قبل برگزار شد وواهران و برادران حزب الله دشمن را مایوس کردند. وی ابراز داشت: امروز شدیدترین حمله ها از ماهواره ها و فضای مجازی علیه جمهوری اسلامی انجام میگیرد و …

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن سراب اظهار داشت: انصافا راهپیمایی امسال متمایزتر از سالهای قبل برگزار شد وواهران و برادران حزب الله دشمن را مایوس کردند.

وی ابراز داشت: امروز شدیدترین حمله ها از ماهواره ها و فضای مجازی علیه جمهوری اسلامی انجام میگیرد و باید امروز بدانیم که در زمان طاغوت، بالاترین مقام مسئول که شاه بود اگر می خواست با سفیر اروپایی دیدار کند باید ساعت ها التماس می کرد ولی امروز سران کشورهای اسلامی در صف می ایستند.

امام جمعه سراب خاطرنشان کرد: عزت ایرانی را با قانون کاپیتولاسیون از بین بردند و عزت ایرانی را کمتر از یک سگ به تصویب رساندند ولی امروز روسای جمهور ایران در سازمان ملل جایگاه ویژه ای دارند .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب با اشاره به ثروت اندوزی طاغوتیان ابراز داشت: امروز رهبر انقلاب با کمترین امکانات و در ساده ترین حالت ممکن زندگی می کند.

اکرمی ادامه داد: شاید بگوییم برخی در نظام زندگی اشرافی دارند گفت: انان مورد تایید نظام جمهوری اسلامی ایران نیستند.

وی شکستن همیمنه امریکا, حمله به سفارت آمریکا را که ایران پایه گذاری کرد را نشان از خوی استکبار ستیزی نظام عنوان کرد که موجب شده دشمنان به نظام تاخت کنند.

امام جمعه سراب با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با نابودی اسراییل  و همچنین مواضع رهبری ابراز داشت: امروز جایگاه رهبر ایران در جهان بی نظیز هست.

وی در پایان به وجود ازادی و آزادی بیان در کشورمان عنوان کرد: تا کنون بیش از چهل انتخابات در کشور ما انجام گرفته است و این عین دموکراسی است.

 

همچنین ببینید

حداقل توقع مردم از حضور رییس مجلس در شهرستان رفع برخی بن بست های اقتصادی

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در جلسه دیدار مردم رییس مجلس با مردم سراب گفت: حداقل توقع مردم از حضور رییس مجلس در شهرستان رفع برخی بن بست های اقتصادی به خصوص در حوزه اشتغال هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.