قدرت حسین قلی پور مغازه دار انقلابی سراب هست که مغازه اش را به میمنت ایام الله دهه فجر به نمایشگاهی از عکس و پوستر تبدیل کرده که چشم هر رهگذری را به خود جلب می کند. ...
تاریخ مخابره: جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۱:۵۹ ق.ظ  | شماره خبر: 52702   

به گزارش صدای سراب, از جلوی مغازه که گذر می کنی نوشته ها و عکس ها توجهت را جلب می کند, هر روز و تاریخ مربوط به انقلاب هم عکس و نوشته و پوستر مربوط به خود را دارد .

این روزها هم پیامهای انزجار از آمریکا و فتنه و روزنامه های مربوط به دوران انقلاب آذین بخش این مغازه شده است.

قدرت حسین قلی پور صاحب این مغازه است که به عمو قدرت شهرت دارد.

گفتگویی را با وی ترتیب دادیم و از اهدافش در مورد نصب پرچم های حزب الله و پوسترهای انقلاب پرسیدیم که گفت: من پشتیبان ولایت فقیه هستم و انقلاب به زندگی ما برکت داده و اگر ولایت فقیه نباشد ما هیچ چیز نخواهیم داشت.

قدرت حسنقلی زاده در ادامه افزود: من دلخوش به نظام هستم و هیچ فرزندی هم ندارم و خودم را با این پوسترها خوش می کنم و روزی خودم به همراه خانم و خواهرم را از این مغازه بدست می آورم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا این عکس ها و پیامها برایت دردسری هم ایجاد کرده گفت: بارها شده دو سه نفر برای خرید خواستند وارد مغازه شوند که یکی از آنها دستش را گرفته و می گوید چرا از این مغازه خرید می کنید مگر جای دیگری نیست .

این مغازه دار سرابی در ادامه با گوش زد کردن خطر ضد انقلاب ها افزود: ضرر فتنه سبز بیش از ۸ سال جنگ بود و من تا آخر عمر ندای مرگ بر فتنه گر سر خواهم داد .

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

۱ نظر ارسال شده
علیزاده گفت:

باسلام خدا قوت حاج قدرت .تشکر از مدیر سایت صدای سراب .علیزاده از ارومیه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.