فرمانده سپاه ناحیه سراب خبر داد:

غرب با تبلیغ حقوق به ظاهر زیبا برای زنان به دنبال استفاده ابزاری از زنان هست/ خواهران طلبه باید به عنوان سفیران انقلاب ایفای نقش کنند

فرمانده سپاه ناحیه سراب در جمع خواهران طلبه به نقش زنان در دوران انقلاب و 8 سال دفاع مقدس اشاره و گفت: در اصل 20 قانون اساسی توجه ویزه ای به جایگاه زن و منزلت زن شده است فلذا باید اگاه باشیم چرا که امروز غرب به دنبال بازگرداندن جایگاه زن به دوران خفت بار قبل از انقلاب هست و با تبلیغ حقوق به ظاهر زیبا به دنبال کالا ساختن یک زن هست.

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی صبح امروز در نشست روشنگری در حوزه علمیه خواهران فاطمیه سراب با اشاره به نقشه شوم دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: دشمن به دنبال نفوذ به خصوص نفوذ فرهنگی و نفوذ در ارکان تصمیم ساز کشور هست و ما می بینیم که امروز این نفوذ اتفاق افتاده ولی برخی همچنان بی توجهی می کنند.

وی حذف برخی دروس ارزشی از کتب اموزشی و برخی دستورالعمل ها در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نمونه ای از نفوذ فرهنگی عنوان کرد.

صبحی با تاکید بر تبیین دساوردهای دولت و نظام خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز می بینیم که در تطهیر نظام طاغوتی در فضای مجازی قلم فرسایی می شود .

فرمانده سپاه ناحیه سراب با ابراز تاسف از انتشار برخی مطالب توسط عوامل داخلی که انقلاب اسلامی را به شورش و امثالهم تشبیه می کنند و انقلاب اصلی را انقلاب رضا شاهی معرفی می کنند، عنوان کرد: این افراد به دنبال تغییر جایگاه ارزش ها و ضد ارزش ها هستند.

این مقام نظامی با ابراز تاسف از نفوذ فرهنگی ابرازداشت: متاسفانه امروز می بینیم که هنرمندان به قهقرا کشیده شده اند و برای مرگ یک سگ تسلیت می گویند.

وی اغتشاشات اخیر را نقشه شوم استکبار با رمز اعتراض به گرانی و معیشت عنوان کرده و ابرازداشت: برنامه اغتشاشات طوری طراحی شده بود که تا 22 بهمن ادامه دار باشدف تا در  22 بهمن داعش و گروه های تروریستی با تمام قوا و مسلحانه وارد صفوف مردم شده و کشت و کشتار راه بیندازند ولی دشمن غافل از این بود مردم در حمایت از انقلاب تا پای جان از خون خود می گذرند و هرجا احساس کنند پای بیگانگان در میان هست صف خود را از آنان جدا می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه سراب با تاکید بر اینکه سپاه و بسیج همیشه حامی مطالبه به حق مردم  هست اظهار داشت: مردم حق دارند در مقابل دریافت های میلیونی و نجومی برخی در کشور اعتراض کنند چرا که هستند در کشور کسانی که فقط با یارانه گذران زندگی می کنند.

صبحی در ادامه به مقایسه جایگاه زن در دوران قبل و بعد از انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: نگاه به زن در دوران قبل از انقلاب یک نگاه کالایی بود که دیدگاهی در تضاد کامل با اسلام هست چرا که اسلام می گوید مرد از دامن زن به معراج می رود.

وی به نقش زنان در دوران انقلاب و 8 سال دفاع مقدس اشاره و گفت: در اصل 20 قانون اساسی توجه ویزه ای به جایگاه زن و منزلت زن شده است فلذا باید اگاه باشیم  چرا که امروز غرب به دنبال بازگرداندن جایگاه زن به دوران خفت بار قبل از انقلاب هست و با تبلیغ حقوق به ظاهر زیبا به دنبال کالا ساختن یک زن هست.

فرمانده سپاه ناحیه سراب با اشاره به عظمت زنانی همچون حضرت زینب سلام الله علیها و نقش آن حضرت در تبلیغ اسلام و فرهنگ ایثار و شهادت، خواهران طلبه به عنوان سفیران انقلاب باید به دنبال روشنگری باشند .

صبحی روشنگری در مقابل شیعه انگلیسی را که به دنبال اختلاف در جهان اسلام هستند را از ضروریات برای حوزویان عنوان کرده و ابراز داشت: چهره پلید جریان شیرازی زمانی که هیچ موضعی در مقابل داعش اتخاذ نکرد بر همگان معلوم شد.

وی درپایان به مشکل معیشت و اقتصاد در کشور اشاره و تنها راه برون رفت از مشکل را تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توانمندی داخلی عنوان کرد.

انتهای پیام/ح

 

همچنین ببینید

بارش برف موجب مسدود شدن راه ۱۰ روستای شهرستان سراب شد

بارش برف موجب مسدود شدن راه ۱۰ روستای شهرستان سراب شد به گزارش صدای سراب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.