به گزارش آناج، منوچهر کوثری یکی از هواداران معلول و متعصب تیم فوتبال تراکتورسازی است که برای اکثر مسابقات این تیم از شهرستان سراب یعنی فاصله 134 کیلومتری تبریز خودش را به این شهر می‌رساند و در ورزشگاه یادگار امام حاضر می‌شود.

این هوادار در بازی دربی تبریز شرایط ویژه‌ای را تجربه خواهد کرد چراکه طبق هماهنگی‌های انجام شده میان کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی با کوثری، او امروز همراه با ارطغرل ساغلام، سرمربی ترکیه‌ای وارد ورزشگاه و در جایگاه مخصوص استقرار داده می‌شود.

ساغلام وقتی متوجه شده بود که این هوادار معلول به تراکتورسازی این چنین علاقه‌مند است، شخصاً پیشنهاد داده بود که به او ادای احترام شود و امروز قصد دارد کوثری را شخصاً به ورزشگاه یادگار ببرد.

البته سرمربی ترکیه‌ای سرخ‌پوشان آذربایجان از همان روزهای نخست حضورش در تبریز نشان داد که احترام ویژه‌ای به هواداران قائل است و حتی اولین تصویری که از وی در تمرین تراکتورسازی منتشر شد نیز به عکس یادگاری با هواداران معلول اختصاص داشت.

ساغلام در مراسم معارفه خود در بین بازیکنان تیمش نیز به ویدیویی در فضای مجازی اشاره و عنوان کرد که گریه هوادار کودک تراکتور در یکی از بازی‌های این تیم قلب او را به شدت جریحه‌دار کرد؛ این مربی ترک‌تبار در همین نشست به بازیکنان تیمش اعلام کرد که علاقه زیادی به کودکان دارد و هرگز دوست ندارد چنین صحنه‌هایی تکرار شود. او در واقع به شاگردانش گوشزد کرد که باید در تمامی بازی‌ها با نهایت توان برای پیروزی و شادی هواداران بجنگند.

ناگفته نماند این هوادار از آنجایی معروف شد که وقتی تصویر او در فضای مجازی از طریق یکی از کانال‌های هواداری تیم تراکتورسازی به اشتراک گذاشته شده و از مخاطبان درخواست شد تا برای تکریم از وی شناسایی و به باشگاه معرفی شود، در این بین برخی از صفحات اجتماعی منتصب به تیم‌های پایتخت‌نشین سوءاستفاده کرده و معلولیت او را به شماتت گرفتند که این کار غیرانسانی دل پرشورها را به شدت آزرده و بازیکنان تراکتور نیز در واکنش به آن، در پست‌های مشترک با انتشار تصویر این هوادار تیمشان، از او دلجویی و ادای احترام کردند.

یادآور می‌شود تراکتورسازی امروز چهارشنبه در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 14:15 در دربی تبریز میزبان گسترش فولاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.