رییس ادراه ورزش و جوانان شهرستان سراب خبر داد:

اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی, ورزشی ویژه دهه فجر در شهرستان سراب

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراباز اجرای بیش از ۸۰ برنامه متنوع توسط هیئت های ورزشی در بخش مرکزی و اجرای بیش از ۲۰برنامه ورزشی در بخش هربانع به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش صدای سراب,  کریم عباسقلی پور با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ برنامه ورزشی در سطح شهرستان سراب در حال اجرا هست ، اظهار کرد: در ایام الله دهه فجر در سراب و شهر های چهارگانه بیش از ۱۰۰ برنامه متنوع توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب و هیئت های مربوطه برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب گفت: این برنامه ها از ۱ بهمن با برگزاری مسابقه انتخابی کونگ فو در سراب آغاز و در مورخه ۴ اسفند با میزبانی مسابقات طناب کشی استانی در سراب به پایان می رسد .

وی تصریح کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، غبار روبی مزار شهدا ، برگزای صعود سراسری شمالغرب کشور به قله بزقوش ، برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ، برگزاری اولین المپیاد ورزشی در سطح شهرستان سراب ، برگزاری جام فجر شطرنج ، برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان دولت ، برگزاری همایش پیاده روی در شهر های چهار گانه و مواردی از این قبیل در دهه مبارک فجر خواهد بود.

عباسقلی پور خاطرنشان کرد: با برگزاری برنامه های فرهنگی، هنری و روشنگری می توان آحاد جامعه را از اهداف انقلاب اسلامی آگاه کرد.

خبر از اصغر برزگر

انتهای پیام/ح

همچنین ببینید

همایش عفاف و حجاب در مسجد جامع سراب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.