مسابقه بزرگ شطرنج فجر سراب با مشخص شدن نفرات برتر پایان یافت + تصاویر

به گزارش صدای سراب,  اصغر برزگر روابط عمومی و مسئول برگزاری مسابقات شطرنج جام فجر شهرستان سراب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر یکدوره مسابقه شطرنج جام فجر در شهرستان سراب با حضور ۶۴ ورزشکار به مدت یک روز در محل خانه شطرنج سراب با استقبال بی نظیر و پرشور همشهریان و علاقمندان به ورزش در سراب برگزارشد.

وی افزود: در این مسابقه که برای اولین بار نه تنها در سطح شهرستان سراب بلکه در سطح تمامی شهرستان های استان آذربایجان شرقی با کیفیت و حضور پرشور شرکت کنندگان بومی ، در هفت دور و به روش سوئیسی برگزار شد حضور نونهالان و نوجوانان و همچنین بانوان علاقمند به شطرنج که پابه پای مردان به رقابت پرداختند بر جذابیت و بزرگی مسابقه افزود

برزگر ادامه داد:  در کنار جوانان و نوجوانان, پیشکسوتان عرصه ورزش و عرصه شطرنج سراب در دیگر سمت میدان به رقابت با جوانان پرداختند که نقش بسزایی در انتقال تجربیات پیشکسوتان به جوانان داشت.

مسئول برگزلاری مسابقات ,  حضور شطرنج بازان مرد و زن از شهر مهربان و روستا های قیصریه و کادیجان و ابرغان را از نقاط قوت این مسابقه عنوان کرد.

گفتنی است در این مسابقه  پس از پایان هفت دور میثم رسول نژاد از سراب موفق به کسب عنوان اول این مسابقه و آقایان امیر صفری اقدم ، آرش اسدی ، حیدر شفیع پور و رحیم حمدی پور به ترتیب عناوین دوم تا پنجم را به دست آوردند.

همچنین در بخش بانوان خانم ایلقار حسینی اعظم مقام اول
در بخش پیشکسوتان مظاهر عبادی مقام اول
در بخش زیر ۱۸ سال پویا شفیع پور مقام اول
در بخش زیر ۱۲ سال معراج یوسفی راد مقام اول و آرمین صادق زاده مقام دوم را به دست آوردند

در پایان این مسابقه با برگزاری مراسم پایانی با حضور دکتر یوسف داودی نماینده مردم شریف شهرستان سراب و کریم عباسقلی پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب از مقام آوران با اهدای یادبودی تجلیل بعمل آمد.

مسئولین برگزاری این مسابقه : به ترتیب سر داور فرهاد مصلح ، علی عزیزاده و داور امین حریری بودند.

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.