امام جمعه سراب در خطبه های نماز جمعه نسبت به اجرای برنامه های موسیقی در سراب هشدار داده و خاطرنشان کرد: به عنوان رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اعلام می کنم هر اداره و سازمانی به دنبال آوردن گروه موسیقی باشد باید از محتوای آن آگاه باشم و الا تعطیل خواهد شد. ...
تاریخ مخابره: جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۷:۲۶ ب.ظ  | شماره خبر: 52433   

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در سراب ضمن تسلیت ایام فاطمیه بر برگزاری پرشور مراسم این ایام تاکید و خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی مساجد و حسینیه ها در این امر کوتاهی می کنند.

وی ضمن تاکید بر بزرگداشت دهه فجر گفت: نباید برنامه ها طوری باشد که حرمت ایام فاطمیه شکسته شود و نباید انقلاب را با موسیقی و مراسم طرب انگیز معرفی کنیم و این موضوع از اهداف انقلاب به دور است.

اکرمی نسبت به اجرای برنامه های موسیقی در سراب هشدار داده و خاطرنشان کرد: به عنوان رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اعلام می کنم هر اداره و سازمانی به دنبال آوردن گروه موسیقی باشد باید از محتوای آن آگاه باشم و الا تعطیل خواهد شد.

خطیب جمعه سراب در ادامه اظهار داشت: از سیاسیون قبل انقلاب و تحلیلگران بپرسید که جایگاه ایران در مجامع جهانی چه جایگاهی داشت و اکنون به کجا رسیده است و باید بدانیم که وقتی شاه می خواست با سفیر یک کشور اروپایی دیدار باید ساعت ها منتظر می ماند.

وی ادامه داد: امروز بعضی در فضای مجازی به دنبال وارونه نشان دادن اوضاع قبل و بعد انقلاب هستند که البته برای افراد آگاه کاملا مضحک هست.

اکرمی ابرازداشت: امروز آمریکا از وحدت و پیشرفت و جایگاه بین المللی کشورمان در هراس هست و به دنبال تضعیف جایگاه کشورمان با حربه های گوناگون هست.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب حضور در صحنه و راهپیمایی ها و انتخابات را در کنار وحدت مسئولین,  نمونه بازز قدرشناسی مردم از انقلاب عنوان کرد.

وی انتقال تروریست های داعش از سوریه به افغانستان و مرزهای ایران را فتنه جدید و خطرناک آمریکایی ها عنوان کرده و ابراز داشت: یقینا آمریکا در این توطئه نیز مفتضح خواهد شد.

اکرمی از مصوب شدن برخورد با بدحجابان در ادارات دولتی شهرستان سراب و پست بانک ها و ادارات وابسته به دولت در شهرستان سراب خبر داده و اظهار داشت: متاسفانه در بیمارستان و برخی نهادها حجاب رعایت نمی شود و به مدیران آنها نیز تذکر می دهم که مامورین امر به معروف در نهادهای دولتی حضور یافته و برخورد صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ح

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.