اجرای بیش از ۲۲۵ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر در شهرستان سراب/حضور مردم در صحنه مایوس کننده ترین حرکت برای دشمن

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ در ایران اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و پشتیبانی مردم بساط ظلم و طاغوت و نظام سلطنتی شاهنشاهی از ایران برچیده شد و ملت ایران با تاسی از مکتب عاشورا و آموزه های دینی با همه توان در مقابل استکبار جهانی ایستاد و پیروز شد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه داریم با استمداد از روح شهدا و امام راحل این انقلاب و ارزش های انقلاب اسلامی را حفظ کرده از آن دفاع کنیم چراکه ایران اسلامی در جهان امروز به یک کشور الگو تبدیل شده و دشمنان و نظام سلطه که یک روز ایران اسلامی در دست آن ها بود اامروز با صلابت و قدرت تمام در مقابل تو طئه چینی های آن ها ایستاده و تاب تحمل دیدن آن را ندارند.

صبحی اظهار داشت: با هوشیاری و بصیرت و دشمن شناسی ملت و با هدایت حکیمانه رهبر انقلاب همیشه شکست خورده و در آینده نیز شکست خواهند خورد.

فرمانده سپاه ناحیه سراب راه اندازی کارگاه های اقتصادمقاومتی، اعزام اکیپ های پزشکی به مناطق محروم, نشست های نهضت روشنگری و بصیرت افزایی، برگزاری چندین یادواره شهدای حوزه ای و پایگاهیو یادواره شهرستانی، افتتاح چندین خانه محروم، همایش دوچرخه سورای و … را از اهم برنامه های دهه فجر سپاه سراب عنوان کرد.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اوضاع حساس حاکم بر منطقه و کشور بر حضور مردم در راهپیمای ۲۲ بهمن تاکید و خاطرنشان کرد: هیچ چیزی بیشتر از حضور مردم در صحنه های انقلاب برای دشمن مایوس کننده نیست.

انتهای پیام/ح

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.