به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین جواد بختیاری، در خطبه های نماز جمعه این هفته، با اشاره به افزایش تحریم های اقتصادی بعد از برجام گفت : آمریکایی ها ،هیچ گاه چهره صادقانه به ملت ایران نشان نداده و همیشه با توطئه های خود ،در صدد به ذلت کشاندن ملت ایران وغارت اموالشان بوده ...
تاریخ مخابره: جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۶:۰۰ ب.ظ  | شماره خبر: 52275   

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین جواد بختیاری، در خطبه های نماز جمعه این هفته، با اشاره به افزایش تحریم های اقتصادی بعد از برجام گفت : آمریکایی ها ،هیچ گاه چهره صادقانه به ملت ایران نشان نداده و همیشه با توطئه های خود ،در صدد به ذلت کشاندن ملت ایران وغارت اموالشان بوده اند.
وی، با تاکید بر افزایش سطح تولید ملی ، حمایت از تولید داخلی و جلوگیری از قاچاق اجناس خارجی افزود : بزرگترین دستاورد برجام، درس اعتماد نکردن به دشمن است و به ما ثابت کرد که باید نگاه به داخل و رویکرد مقاومت باشد.
حجت الاسلام بختیاری، با اشاره به نیمه تعطیل شدن، تعدادی از کارخانجات صنعتی این شهرستان، خواستار حمایت بیشتر دولت، از صاحبان تولید شد .
وی اظهار کرد : به دلیل مشکلات اقتصادی ، نرخ بالای تسهیلات بانکی و نبود سرمایه درگردش، بیش از ۷۰درصد کارخانجات سراب،با ۲۰ درصد ظرفیت اصلی خود فعالیت دارند .
وی، با بیان اینکه شهرستان سراب منتسب به دیار علماء و شهر شهدای تخریب لشگر عاشوراست، بر ضرورت حفظ حجاب در ادارات تاکید کرد و افزود : نباید اجازه داد ،حتی یک نفر بد حجاب در نهادهای دولتی با ظاهری نپسندیده، انجام خدمت کند .
خطیب جمعه سراب، در بخشی دیگر از سخنان خود، با اشاره به مصاحبه اختصاصی رئیس جمهور، در هفته گذشته در رسانه ملی گفت : مشکلات اقتصادی ، مسکن و اشتغال از جمله مواردی است که در این گونه مصاحبه ها، باید بیشتر شفاف سازی شود .
وی، خواستار رعایت عدالت در تقسیم لایحه بودجه ۹۷ توسط نمایندگان مجلس شد و افزود : نمایندگان باید به این لایحه، نگاه منصفانه و واقع بینانه داشته باشند، تا این بودجه بتواند اهداف برنامه ششم توسعه را تامین کند.

امام جمعه موقت سراب، در پایان سخنان خود، بر برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های ایام الله دهه فجر توسط مردم و مسوولین تاکید کرد .

منبع: آدینه

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.