سرخط خبرها

مناظر زمستانی زیبا و شگفت انگیز از طبیعت سراب

به گزارش صدای سراب, اشکان صالحی متولد ۷۶ هنر عکاسی را از سه سال پیش با دوربین موبایل آغاز کرده و بعدها با علاقه مند شدن به این رشته با خرید دوربین های حرفه ای قدم در این راه گذاشته که اکنون تصاویر وی جلوه های زیبایی به کانال های تلگرامی شهرستان سراب بخشیده است. …

به گزارش صدای سراب, اشکان صالحی متولد ۷۶ هنر عکاسی را از سه سال پیش با دوربین موبایل آغاز کرده و بعدها با علاقه مند شدن به این رشته با خرید دوربین های حرفه ای قدم در این راه گذاشته که اکنون تصاویر وی جلوه های زیبایی به کانال های تلگرامی شهرستان سراب بخشیده است.

این هنرمند سرابی در ادامه با بیان اینکه همیشه هدفش این بوده حس های زیبارا به مخاطبانش انتقال دهد اظهار داشت: در این سال ها بیش از ۱۰۰۰قطعه عکس تهیه کرده که حدود ۲۰۰ قطعه آن به صورت حرفه ای و فنی تهیه شده است.

اشکان صالحی ادامه داد: زیباترین تصاویر خود را از منطقه رازلیق سراب تهیه کرده و کار عکاسی را به صورت خود آموز و با بهره گیری از آموزشهای اینترنتی و صفحات مجازی یاد گرفته است.

وی در پایان از قبولی در رشته عکاسی خبر داده و ابراز امیدواری کرد: با آمیختن علم و هنر به هم بتواند برای سراب افتخار آفرین باشد.

تصاویر از اشکان صالحی

 

انتهای پیام/ح

همچنین ببینید

تصویری/ محفل انس با قرآن کریم به مناست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سراب برگزار شد

در این مراسم که با حضور کاروان قرآنی انقلاب و با حضور پرشور علاقمندان قرآنی در شهرستان سراب برگزار شد قاریان برتر استانی و شهرستانی قرائت هایی زیبا از کلام الله مجید را ارائه دادند.

۲ دیدگاه

  1. بنده از اهالی روستای کلانتر علیا یا کلانتر غلام هستم اگر امکان دارد از این روستا نیز چند تا عکس بگذارید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.