سرخط خبرها

موتور سواران آسیب پذیرترین کاربران جاده ها /جلسه آموزشی و ارتقای ایمنی موتورسیکلت برای موتور سوران ۵ روستای سراب برگزار شد+ تصاویر

به گزارش صدای سراب, جبارزاده در این جلسه که با حضور بیش از صد نفر از روستاییان موتورسوار و گواهینامه دار انجام شد گفت: ارتقای ایمنی موتورسوران به عنوان آسیب پذیرترین افراد در تصادفات رانندگی امری ضروری است. وی افزود: در اولین مرحله اجرای این برنامه برای موتور سوران ۵ روستا,ب ه عنوان روستای هدف …

به گزارش صدای سراب, جبارزاده در این جلسه که با حضور بیش از صد نفر از روستاییان موتورسوار و گواهینامه دار انجام شد گفت: ارتقای ایمنی موتورسوران به عنوان آسیب پذیرترین افراد در تصادفات رانندگی امری ضروری است.

وی افزود: در اولین مرحله اجرای این برنامه برای موتور سوران ۵ روستا,ب ه عنوان روستای هدف که در تقاطع با جاده های اصلی هستند تدارک دیده شده و برای ۱۰۰ نفر از موتورسوران پکیجی شامل کلاه, دستکش, لباس و برچسب شب نما داده شده که ارزش تقریبی هر پکیج ۱۵۰ هزار تومان می باشد.

رییس اداره راهداری شهرستان سراب ابراز امیدواری کرد که با تامین اعتبار این برنامه برای سایر موتورسواران نیز اجرایی شود که خود مشوقی برای دریافت گواهینامه و مدارک معتبر هست.

گفتنی است این اولین برنامه برای ارتقای ایمنی موتورسوران در شهرستان سراب هست.

همچنین ببینید

مشکلات موجود در کشور بدون شک و تردید به علت برخی افراد مغرض و بی کفایت هست

آیت الله هادی ملکوتی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان سراب گفت: وه قضاییه باید با گسترش عدالت در کشور این مردم والا و ایثارگر را راضی کرده و تمام قوا باید تلاش خود را در راستای تامین معاش مردم و کنترل تورم که پی در پی مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند به کار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.