حکم امام جمعه سراب به مدت سه سال دیگر تمدید شد

به گزارش صدای سراب, شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور حکم امامت جمعه حجت الاسلام علی اکبر اکرمی را به مدت سه سال دیگر تمدید کرد. این گزارش حاکی است با توجه به اینکه حکم ائمه جمعه کشور سه ساله میباشد ،دوره دوم سه ساله اقای اکرمی به پایان رسیده و با ارزیابی های مختلف صورت …

به گزارش صدای سراب, شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور حکم امامت جمعه حجت الاسلام علی اکبر اکرمی را به مدت سه سال دیگر تمدید کرد.

این گزارش حاکی است با توجه به اینکه حکم ائمه جمعه کشور سه ساله میباشد ،دوره دوم سه ساله اقای اکرمی به پایان رسیده و با ارزیابی های مختلف صورت گرفته حکم امامت جمعه وی سه سال دیگر تا تاریخ ۱۷دی ماه سال ۹۹ تمدید شد.

 

بااستقبال از ادامه خدمت حجت الاسلام و المسلمین اکرمی در امامت جمعه سراب و تشکر وقدردانی از اهتمام ویژه وی به رسانه های شهرستان سراب و ارج نهادن به نظرات مخاطبان،ونیز تبریک به خاطر موفقیت های چشمگیر وی در حوزه کاری شان چون به سرانجام رسیدنساختمان ستاد نمازجمعه،احیا و بازگشایی حوزه علمیه المهدی سراب،و دیگر فعالیت هایفرهنگی و اجتماعی برای ایشان موفیت و توفیق خدمت بیشتر را از درگاه باریتعالی مسئلتمی نماییم.

انتهای پیام/ر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.