به گزارش صدای سراب, علی بدر شکوهی فرماندار شهرستان سراب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما، با تاکید بر لزوم آگاهی مدیران از دو قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و اشرافیت به مواد و تبصره های این قانون و آشنایی با الزامات شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی موضوع ماده ۷۵ قانون برنامه ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۵:۳۹ ب.ظ  | شماره خبر: 52130   

به گزارش صدای سراب, علی بدر شکوهی فرماندار شهرستان سراب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما، با تاکید بر لزوم آگاهی مدیران از دو قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و اشرافیت به مواد و تبصره های این قانون و آشنایی با الزامات شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی موضوع ماده ۷۵ قانون برنامه پنجساله توسعه جمهوری اسلامی ایران مصوب سال ۸۹ و همچنین قانون رفع موانع تولیدی رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی بانکی کشور گفت: مدیران چنانچه اشرافیت کاملی به قوانین بهبود مستمر محیط کسب و کار و رفع موانع تولیدی رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی بانکی کشور داشته باشند بسیاری از مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی و صنعتی حل و فصل خواهد شد.

وی تمامی مدیران شهرستان را ملزم به مطالعه و کاربست این قوانین در راستای حمایت از بخش خصوصی دانست و اضافه کرد: مدیران باید در راستای سیاست اشتغال زایی دولت تعامل سازنده ای با سرمایه گذاران داشته باشند و در حد توان و ضوابط قانونی موانع بخش خصوصی را مرتفع نمایند.

فرماندار سراب ادامه داد: نوع برخورد و تعامل مدیران با سرمایه گذاران در جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار نقش بسیار مهمی دارد لذا مدیران تمامی اهتمام خود را در راستای ارائه خدمات بهتر بنمایند.

بدر شکوهی کمبود منابع مالی و نقدینگی را از مشکلات تولید کنندگان عنوان و خواستار بخشش جرائم تولید کنندگان و تقسیط بدهی آنان شد.

وی در در ادامه مالیات زیاد برای تولیدکنندگان, بدهی از بابت بیمه و جرائم بیمه ای را از دیگر مشکلات واحدها عنوان و پیشنهاد بهسازی رویه را داد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان سراب نبود آتش نشانی در شهرک صنعتی ,ضرورت اصلاح خطوط تلفن و اینترنت در شهرک های صنعتی شهرستان و اصلاح روشنایی شهرکهای صنعتی شهرستان را از مشکلات زیرساختی شهرکهای این شهرستان عنوان و خواستار رفع سریع مشکلات شهرک ها شد.

انتهای پیام/ص

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.