سرخط خبرها

لزوم اشرافیت مدیران به دو قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و رفع موانع تولیدی و ارتقای نظام مالی بانکی کشور

به گزارش صدای سراب, علی بدر شکوهی فرماندار شهرستان سراب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما، با تاکید بر لزوم آگاهی مدیران از دو قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و اشرافیت به مواد و تبصره های این قانون و آشنایی با الزامات شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی موضوع ماده ۷۵ قانون برنامه …

به گزارش صدای سراب, علی بدر شکوهی فرماندار شهرستان سراب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما، با تاکید بر لزوم آگاهی مدیران از دو قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و اشرافیت به مواد و تبصره های این قانون و آشنایی با الزامات شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی موضوع ماده ۷۵ قانون برنامه پنجساله توسعه جمهوری اسلامی ایران مصوب سال ۸۹ و همچنین قانون رفع موانع تولیدی رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی بانکی کشور گفت: مدیران چنانچه اشرافیت کاملی به قوانین بهبود مستمر محیط کسب و کار و رفع موانع تولیدی رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی بانکی کشور داشته باشند بسیاری از مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی و صنعتی حل و فصل خواهد شد.

وی تمامی مدیران شهرستان را ملزم به مطالعه و کاربست این قوانین در راستای حمایت از بخش خصوصی دانست و اضافه کرد: مدیران باید در راستای سیاست اشتغال زایی دولت تعامل سازنده ای با سرمایه گذاران داشته باشند و در حد توان و ضوابط قانونی موانع بخش خصوصی را مرتفع نمایند.

فرماندار سراب ادامه داد: نوع برخورد و تعامل مدیران با سرمایه گذاران در جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار نقش بسیار مهمی دارد لذا مدیران تمامی اهتمام خود را در راستای ارائه خدمات بهتر بنمایند.

بدر شکوهی کمبود منابع مالی و نقدینگی را از مشکلات تولید کنندگان عنوان و خواستار بخشش جرائم تولید کنندگان و تقسیط بدهی آنان شد.

وی در در ادامه مالیات زیاد برای تولیدکنندگان, بدهی از بابت بیمه و جرائم بیمه ای را از دیگر مشکلات واحدها عنوان و پیشنهاد بهسازی رویه را داد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان سراب نبود آتش نشانی در شهرک صنعتی ,ضرورت اصلاح خطوط تلفن و اینترنت در شهرک های صنعتی شهرستان و اصلاح روشنایی شهرکهای صنعتی شهرستان را از مشکلات زیرساختی شهرکهای این شهرستان عنوان و خواستار رفع سریع مشکلات شهرک ها شد.

انتهای پیام/ص

همچنین ببینید

مشکلات موجود در کشور بدون شک و تردید به علت برخی افراد مغرض و بی کفایت هست

آیت الله هادی ملکوتی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان سراب گفت: وه قضاییه باید با گسترش عدالت در کشور این مردم والا و ایثارگر را راضی کرده و تمام قوا باید تلاش خود را در راستای تامین معاش مردم و کنترل تورم که پی در پی مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند به کار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.