سرخط خبرها

کم توجهی به استان آذربایجانشرقی در بودجه ۹۷ با توجه به وسعت و جمعیت استان

به گزارش صدای سراب, یوسف داوودی عصر امروز در جلسه کارگروه ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید و اشتغال در شهرستان سراب که با محوریت اقتصاد مقاومتی با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد ضمن تقدیر در صورت استاندارد در شهرستان سراب ابراز امیدواری کرد که ماحصل جلسه منجر به رونق تولید و …

به گزارش صدای سراب, یوسف داوودی عصر امروز در جلسه کارگروه ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید و اشتغال در شهرستان سراب که با محوریت اقتصاد مقاومتی با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد ضمن تقدیر در صورت استاندارد در شهرستان سراب ابراز امیدواری کرد که ماحصل جلسه منجر به رونق تولید و اشتغال در شهرستان شود.

وی با اشاره به عنایت استاندارد نسبت به پروژه نفلین سینیت سراب اظهار داشت: استاندار آذربایجانشرقی  از آغازین روزهای تصدی خود توجه ویژه ای به صنایع معادن استان دارد.

نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه توجه کمی نسبت به وسعت و جمعیت استان در بودجه ۹۷ به استان ما شده که نمایندگان در تلاش برای ارتقای این بودجه هستند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس ابراز داشت: انتظار می رود که در تبریز ۲۰۱۸ به شهرستان  سراب نیز توسط استانداری توجه ویژه ای صورت گیرد.

داوودی با اشاره به وجود معادن غنی در سراب نظیر آلومینا, طلا, مس, سرب و ….. سراب  را مستعد سرمایه گذاری عنوان کرده و ابراز داشت: متاسفانه به لحاظ آمار بیکاری سراب در رده بالایی قرار دارد که نیازمند توجه مدیران استانی و کشوری است.

عضو مجمع نمایندگان استان به استان آذربایجان شرقی نسبت به تسریع در کلنگ زنی راه آهن , احداث و تجهیز سالن های ورزشی در روستاها, بهسازی آب‌های گرم معدنی شهرستان  و کمک به چرخه تولید  واحدهای صنعتی  شهرستان و بیمه کشاورزان تاکید کرد.

انتهای پیام/ح

همچنین ببینید

۱۴۶۱۰ روز اقتدار مظلومانه در برابر بدخواهان انقلاب اسلامی/بهمن تماشایی دیگر در سراب رقم خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.