برنامه ریزی شهرداری برای رفع مشکلات خدمات و عمرانی محلات سطح شهر

به گزارش صدای سراب علیرضا موحدین شهردار سراب در حاشیه بازدید از پروژه های در حال اجرا در سطح شهر گفت: تمهیدات لازم درخصوص تامین قیر و آسفالت موردنیاز انجام گردیده و شهرداری به محض مساعد بودن شرایط آب و هوایی باجدیت کامل نسبت به آسفالت ریزی معابراقدام خواهد نمود. موحدین در ادامه با اشاره …

به گزارش صدای سراب علیرضا موحدین شهردار سراب در حاشیه بازدید از پروژه های در حال اجرا در سطح شهر گفت: تمهیدات لازم درخصوص تامین قیر و آسفالت موردنیاز انجام گردیده و شهرداری به محض مساعد بودن شرایط آب و هوایی باجدیت کامل نسبت به آسفالت ریزی معابراقدام خواهد نمود. موحدین در ادامه با اشاره به برودت هوا و مهیا نبودن شرایط جوی مساعد جهت آسفالت ریزی معابر و خیابان ها گفت به منظور جلوگیری ازهدررفت بیت المال و استفاده بهینه از امکانات موجود فعلا امکان تولید،تامین و پخش آسفالت مهیا نمی باشد.
وی خاطرنشان شد مطابق آئین نامه ۲۳۴ روسازی راه و نیز نشریه ۱۰۱که مخصوص مسایل راهسازی می باشد اجرای آسفالت می بایست مواقعی انجام گیرد که میانگین دمای محیط در طول زمان شروع آسفالت ریزی تا اتمام آن بیشتر از ده درجه سانتیگراد باشدکه این شرایط از اوایل آذرماه تا به امروز درشهرسراب فراهم نبوده است.
شهردار سراب با اشاره به مشکلات محلات سطح شهر گفت: در بازدیدهایی که از محلات و مناطق مختلف شهر انجام شده است سعی می شود با حضور اهالی مشکلات عمده شهروندان عزیز درحوزه های عمرانی و خدماتی مورد بررسی قرار گرفته و شهرداری طی برنامه ریزی های مدون این مشکلات را مرتفع کند. وی افزود: شهرداری برای رفع معضلات و مشکلات موجود برنامه ریزی مدونی ترتیب داده است.

خبر از فرهاد نوروزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.