به گزارش صدای سراب, سراب شهری که اصالت بسیار زیادی در تاریخ کهن آذربایجان دارد و اندیشمندان بزرگی به مانند علامه امینی از این شهر برخاسته اند. سراب در روزهای گذشته با اتفاقی عجیب روبرو شده است و حدود یک هفته ای می شود که بدون نشریه مانده است. تنها کیوسک مطبوعاتی این شهر در ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۱:۴۳ ق.ظ  | شماره خبر: 51876   

به گزارش صدای سراب, سراب شهری که اصالت بسیار زیادی در تاریخ کهن آذربایجان دارد و اندیشمندان بزرگی به مانند علامه امینی از این شهر برخاسته اند.

سراب در روزهای گذشته با اتفاقی عجیب روبرو شده است و حدود یک هفته ای می شود که بدون نشریه مانده است.

تنها کیوسک مطبوعاتی این شهر در گیر و دار مسائل اداری قربانی شده و این شهر تنها کیوسک مطبوعاتی خود را از دست داده است.

نکته جالب توجه صحبت های شهردار سراب مهندس موحدین است .شهردار سراب می گوید شهرداری سراب هیچ نقشی در برداشته شدن تنها کیوسک مطبوعاتی ندارد و از سوی یکی از نهاد های دیگر این اتفاق افتاده است.

موحدین می افزاید در تلاش هستیم خیلی زود این موضوع را حل و فصل کنیم این سخنان در حالی مطرح می شود که هنوز بعد از گذشت یک هفته هیچ اتفاق خاصی در این موضوع روی نداده است.

در همین زمینه یکی از فعالان رسانه ای می گوید مطبوعات رکن اساسی در فرهنگ سازی و روشنگری هستند اما متاسفانه در شهر ما مدیران کاملا در مقابل رسانه ها قرار گرفته اند و بجای اینکه ارتباط رسانه ها با مردم فرهنگ دوست سراب را تسهیل کنند در این راه سنگ اندازی می کنند .

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا مدیران سراب خواهند توانست معضل بزرگ نبود رسانه های مکتوب در شهر خود را حل کنند یا نه.

 

یکی از کاربران در ارتباط با ما گفت: بیش از ۵ روز است که هیچ روزنامه ای به سراب وارد نمی شود ابتدایی ترین و فرهنگی ترین ابزار اطلاع رسانی در سراب موجود نیست لطفا به سمع و نظر مسئولین محترم برسانید  .

البته لازم به ذکر است که در سالهای اخیر عدم توجه و حمایت مسئولین از رسانه های محلی ۳ رسانه پرطرفدار , سراب فردا, پیام روز سراب و ۰۴۳۱ به تعطیلی روی آوردند که می شد با اندک حمایت مالی از تعطیلی آنها جلوگیری کرد.

انتهای پیام/ح

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

۱ نظر ارسال شده
سیامک آرش آزاد گفت:

باسلام ووخسته نباشید خدمت تلاشگران سایت صدای سراب
واقعا جای تاسف دارد. شهرستتان سراب با این قدمت تاریخی اکنون اینگونه شده. این نشان میدهد مسولانمان چه در شهرستان سراب و چه مسولان فرهنگی در مرکز استان همچنان در خواب هستند و هیچگونه حمایتی از فرهنگ و هنر این شهرستان انجام نمیدهند.
پیام روز سراب ، سایت سراب فردا, سایت ۰۴۳۱ خاموش شدند. مسولان فرهنگی خوشحال باشند و بخوابند

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.