به گزارش صدای سراب, حجت السلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب با تبریک روز مجلس گفت: الگوی نماینده ولایی, انقلابی , ایرانی شهید مدرس هست. اکرمی با تبریک روز مجلس به نماینده سراب یادآور قول نماینده شهرستان برای کمک به مصلی شهرستان سراب شده و از ...
تاریخ مخابره: شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۰:۰۲ ق.ظ  | شماره خبر: 51706   

به گزارش صدای سراب, حجت السلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب با تبریک روز مجلس گفت: الگوی نماینده ولایی, انقلابی , ایرانی شهید مدرس هست.

اکرمی با تبریک روز مجلس به نماینده سراب یادآور قول نماینده شهرستان برای کمک به مصلی شهرستان سراب شده و از فرماندار سراب درخواست کرد: اعتبار به مصلا ازماده ۱۸۰فراموش نشود و پیگیر اعتبارات استانداری به شهرستان که تخصیص ولی پرداخت نمی شود باشند.

امام جمعه سراب به روز جهانی ایدز خاطرنشان کرد: علت عمده شیوع ایدز ارتباطات نامشروع و مصرف مواد مخدر با سرنگ آلوده هست.

وی با تبریک روز دانشجو گفت: دانشجو باید صرفا به دنبال مدرک گرایی نباشد و در جوانی اعتقادات خود را تقویت کنند و هم از نظر علمی و هم اخلاقی توفیق حاصل کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب حضور مربی تایلندی با لباس زنانه در بین مسابقه بانوان را موجب سرافکندگی مسئولان فدراسیون عنوان کرد.

اکرمی خاطرنشان کرد: آموزش قبل از ازدواج مورد تصویب مجلس قرار گرفته است که طرحی عالی است وباید دفترخانه ها و دادگستری برای جلوگیری از طلاق بر آن همت بگمارند.

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.