به گزارش صدای سراب, علی بدرشکوهی فرماندار شهرستان سراب در جمع خبرنگاران شهرستان سراب با تبریک هفته وحدت اظهار داشت: هفته ای که گذشت یادآور تلاشهای بسیجیان در ۸ سال دفاع مقدس هست که نظام را بیمه کرد و امروز مدافعان حرم که ادامه دهنده این مسیر هستند رشادت ها آفریدند. وی با اشاره به ...
تاریخ مخابره: شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶  |  زمان: ۰۹:۱۷ ق.ظ  | شماره خبر: 51700   

به گزارش صدای سراب, علی بدرشکوهی فرماندار شهرستان سراب در جمع خبرنگاران شهرستان سراب با تبریک هفته وحدت اظهار داشت: هفته ای که گذشت یادآور تلاشهای بسیجیان در ۸ سال دفاع مقدس هست که نظام را بیمه کرد و امروز مدافعان حرم که ادامه دهنده این مسیر هستند رشادت ها آفریدند.

وی با اشاره به سخنانی از حضرت امام خمینی(ره) که بر گزارش کار تاکید داشتند ابراز داشت: این تاکید به علت این است که مردم ولی نعمتان و مسئولین خادمین و امانت دار مردم هستند.

فرماندار سراب به توسعه زیرساخت های کشور از اول انقلاب تا کنون عنوان کرد: در زمان رژیم پهلوی در آمدهای نفتی کشور در راستای آسایش مردم کشور هزینه نمی شد چرا که مسئولین وقت اهمیتی به مردم نمی دادند و معمولا در بین مردم حضور پیدا نمی کردند.

بدر شکوهی به ثروت های خدادای کشور اشاره و خاطرنشان کرد: هرجند تلاشهایی برای مردم توسط دولت ها انجام شده ولی این تلاشها کافی نیست.

وی با بیان اینکه به عت تحریم ها در ابتدای کار دولت یازدهم, درآمد ارزی کشور به حداقل مقدار ممکن رسید ابراز داشت: در آن مقطع تورم به بالای ۴۰ درصد رسید و رشد اقتصادی منفی شد.

رییس شورای اداری شهرستان سراب علت عمده مشکل را نظام سلطه و البته برخی مدیریت های سوء را نیز عاملی برای به هم خوردن ثبات اقتصادی در کشور عنوان کرد.

فرماندار سراب به نقش دولت تدبیر در کنترل تورم و رشد ۴ درصد اقتصادی کشور با کمترین هزینه ممکن اشاره و اظهار داشت: در موضوع طرح تحول نظام سلامت اقداماتی انجام شد که در سطح بین المللی قابل بحث هست و مقام معظم رهبری نیز بارها به موضوع تحول در حوزه سلامت تاکید داشته اند.

این مقام مسئول به ظرفیت های شهرستان سراب در زمینه های گردشگری,معادن, فرهنگی و … اشاره و ابراز داشت: اگر از این ظرفیت ها برای رسیدن به توسعه بهره برداری کنیم چشم انداز روشنی برای سراب ترسیم می شود که اگر این توسعه در گذشته صورت نگرفته بخش عمده آن ناشی از اختلافاتی است که از سنوات گذشته در سراب حاکم بوده هست.

بدر شکوهی گفت: قصد نداریم مسائل جناحی و حاشیه ای را که معمولا هزینه های گزافی را متحمل شهرستان کرده ادامه دهیم بلکه باید سعی کنیم مردم و مسئولین را در کنار هم قرار دهیم.

وی به نقش روحیه انقلابی در بین مسئولین عنوان کرد: در ۴ سال گذشته اقدامات مناسبی از طرف دولت در شهرستان انجام یافته البته نیازمندی ها در شهرستان سراب نیازمند برداشته شدن گام های موثری هست.

فرماندار سراب ادامه داد در ۴ سال گذشته بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار وارد شهرستان سراب شده که بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان فقط برای بیمارستان سراب هزینه شده است.

بدر شکوهی تخصیص ۲۰ میلیارد تومان برای جاده سراب-بستان آباد, ۱۸ میلیارد تومان برای جاده سراب – نیر, احداث ۷ باب مدرسه , تزریق ۱۴ میلیارد تومان به بخش توسعه روستایی و … را از اقدامات دولت تدبیر و امید در ۴ سال گذشته عنوان کرد.

عالیترین مقام اجرایی شهرستان سراب به سند تدبیر و توسعه شهرستان اشاره و ابراز داشت: لازمه توسعه و اشتغال در سراب تحقق این سند هست .

وی در پایان تحقق اشتغال پایدار را از برنامه های دولت تدبیر و امید در دولت دوازدهم عنوان کرد و گفت: هر مسئولی که به اختلافات دامن بزند خائن به ملت و شهرستان هست.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.