قالب وردپرس افزونه وردپرس

تفکر بسیجی داعش را در منطقه زمین گیر کرد/ جنگ با داعش رویارویی سپاه کفر و نفاق بود

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی ظهر امروز در سخنرانی قبل از خطبه نماز جمعه در جمع بسیجیان و نمازگزاران سراب با تبریک تقارن هفته بسیج با اضمحلال گروه وهابی تکفیری داعش در منطقه اظهار داشت: این پیروزی کمتر از پیروزی ۸ سال دفاع مقدس نبود چرا که در این نبرد استکبار جهانی با تمام توان خود که با طراحی صهیونیزم و توسط ذلارهای عربستان توسط آمریکا مدیریت می شد پای کار آمده بودند.

وی افزود:  نبرد با داعش میدان زورآزمایی سپاه اسلام و مقاومت در مقابل سپاه کفر و نفاق بود و آنچه که در این نبرد مشاهده شد پیروزی الگوی بسیج و تفکر بسیجی بود و این الگو که برگرفته از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود , نسخه ای برای شکست استکبار در منطقه شد.

صبحی خاطرنشان کرد: در ۸ سال دفاع مقدس آرمیکا به دنبال نابودی نظام جمهوری اسلامی بود که حضور مردم و بسیج مردمی در زمانی که انقلاب تازه نفس بود باعث شد جنگ نابرابر دشمن با ما به جنگی نامتقارن تبدیل و نهایتا دشمن ناکام ماند.

این مقام نظامی با بیان اینکه امروز دشمن در جنگ سخت شکست خورده است عنوان کرد: دشمن بعد از این شکست با جنگ نرم به دنبال نفوذ در ارکان نظام و ارکان های تصمیم گیری در کشور هست و برای این منظور با تمام توان خود صف آرایی کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه سراب تناقض گویی ترامپ را در بحث داعش و تروریست را ناشی از حمایت کور کورانه آمریکا از صهوینیست اعلام کرد و افزود: در بین سران آمریکا چندین بار به موضوع پرورش داعش توسط آمریکا برای ضربه زدن به اسلام اشاره شده است.

وی با اشاره به نتایج مثبت سخنرانی غیرعاقلانه رییس جمهور آمریکا ابراز داشت: این سخنرانی موجب وحدت و همبستگی و تبعیت محض از ولایت فقیه برای ایستادگی در مقابل دشمن با تکیه بر آرمان های اسلام ناب محمدی و شهدا شد و بدعهدی آمریکا بر همگان معلوم شد.

صبحی عنوان کرد: هیچ توجیهی نیست که کشوری که همیشه متجاوز بوده و خود دارای سلاح های پیشرفته هست دیگران را که در دکترین سیاسی خود فقط بحث دفاع را دارند از داشتن سلاح های دفاعی منع و تهدید و تحریم می کنند.

ین مقام مسئول با بیان اینکه بیش از , عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان سراب تدارک دیده شده خاطرنشان کرد: اعزام اکیپ های پزشکی به مناطق محروم, نشیت های بصیرتی با محوریت جلوگیری از طلاق, ۴ عنوان یادوراه شهدا, دیدار با ائمه جمعه, غبار روبی مزار شهدا, برگزاری کلاسهای اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی و همایش علمی کردن کشاورزی و … از برنامه های شاخص در این هفته هست.

 

انتهای پیام/ح

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.