رییس دانشکده فنی و حرفه ای علامه امینی سراب:
رییس دانشکده فنی و حرفه ای علامه امینی سراب ظرفیت خوابگاه دانشکده را ۱۸۰ نفر عنوان و ابراز داشت: عزم جدی شهرستانی و مسئولین لازمه ارتقای کمی و کیفی این دانشکده هست. ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۵:۲۶ ب.ظ  | شماره خبر: 50982   

به گزارش صدای سراب, صبح امروز رضا نجمی آزاد در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان از نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد که در محل دانشکده فنی و حرفه ای علامه امینی سراب در حال برگزاری است با اشاره به ظرفیت دانشکده و دانشگاه های فنی در تربیت دانش آموختگان آچار به دست اظهار داشت: خوشبختانه در سالهای اخیر توجهات ویژه ای به این دانشکده ها به لحاظ کار آفرینی انجام شده است.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از دانشگاه های فنی اشاره و خاطرنشان کرد: امروز دانشجویان این دانشکده در صورتی که روحیه پشت میزنشینی نداشته باشند به راحتی در بازار کار برای خود جا باز می کنند و این همان دغدغه ای است که امروز در کشور مطرح و تاکید رهبری در سالهای اخیر بر این موضوع  گواه بر این موضوع هست.

نجمی آزاد آغاز کارهای عملی از سال دوم هنرستان برخلاف سایر رشته های فنی که از سال دوم دانشگاه اقدام به کارهای عملی و فنی و ان هم به صورت محدود می کنند را از محسنات دانشگاه های فنی عنوان کرد.

این هیئت علمی دانشگاه با اشاره به وجود هزار دانشجو در دانشکده فنی سراب که بیش از ۸۰ درصدشان در دوره روزانه تحصیل می کنند و اکثرا غیر بومی هستند اظهار داشت: متاسفانه کمبود خوابگاه و فضای آموزشیu این دانشکده را با چالش جدی مواجه کرده و نیازمند تدابیر مسئولین شهرستانی و همکاری اموزش و پرورش هست.

نجمی آزاد ظرفیت خوابگاه دانشکده را ۱۸۰ نفر عنوان و ابراز داشت: همکاری و عزم جدی شهرستانی برای ارتقای کمی و کیفی و فضای آموزشی این دانشکده ضروری است.

وی در پایان مشکل کمبود نیروی انسانی را از دیگر مشکلات این دانشکده با توجه به بازنشستگی تعدادی از کارکنان در سالهای اخیر عنوان کرد.

انتهای پیام/ح

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.