رییس شورای شهر سراب:
بهروز کرامتی رییس شورای شهر سراب از انتخاب شهردار با موافقت ۳ عضو شورا خبر داده و گفت: به خاطر برخی حواشی پیش آمده صورتجلسه نوشته نشد و جلسه برای پرهیز از تشنج ناتمام ماند. ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۵:۴۸ ب.ظ  | شماره خبر: 50960   

به گزارش صدای سراب, بهروز کرامتی رییس شورای شهر سراب در نشست صمیمی با خبرنگاران با ارائه گزارشی از عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی سراب گفت: تاکنون ۲۴ جلسه تشکیل شده که ماحصل آن ۵۹ مصوبه شده است.

کرامتی از فعالیت تمام وقت دبیرخانه شورا برای اولین بار در شهرسراب خبر داده و ابراز داشت: در این مدت کوتاه بیش از ۵۸۰ مکاتبه انجام و مشکلات مردمی مورد بررسی قرار گرفته است.

وی با اشاره به تلاش اعضای شورا برای انتخاب شهردار اظهار داشت: از جمع ۱۲ نفر کاندید برای شهرداری سراب معرفی و نهایتا از بین سه نفر باقیمانده مهندس علیپور با رای سه نفر از اعضای شورا به عنوان شهردار انتخاب ولی بنابه حواشی پیش آمده صورتجلسه تنظیم نشد.

رییس سابق آموزش و پرورش سراب با ابراز تاسف از تاخیر در انتخاب شهردار خاطرنشان کرد: در جلسه انتخاب شهردار برای پرهیز از برهم زدن آرامش مردم به اجبار جلسه را بی نتیجه و با آرامش پایان دادیم.

کرامتی به برخی گمانه های نادرست رسانه ای در روزهای اخیر در فضای مجازی اشاره و ابراز داشت: جلسه ۱۳ آبان شورا حدود سه ساعت قبل با هماهنگی با تمامی اعضای شورا به روزی دیگر موکول شده بود و علنا جلسه ای نبود که به حدنصاب هم نرسد و برخی اعضا حتی بدون حضور دبیر شورا در محل شورا حضور یافته بودند .

وی با بیان اینکه منافع عمومی اولویت کاری وی هست خاطرنشان کرد: اگر منافع عمومی و خواست مردم به خطر بیفتد به ناچار مجبور به گفتن ناگفته ها خواهم بود.

رییس شورای شهر سراب پاکدستی, تخصص و شجاعت را لازمه شهردار شدن عنوان و ابراز داشت: مهندس علیپور ضمن دارا بودن شرایط مذکور در تدوین طرح جامع شهری با شجاعت تمام برخی مسائل را رد کرده و خواستار اصلاح آن شد و حواشی ایجاد شده علیه وی به خاطر به خطر افتادن منافع برخی افراد هست.

کرامتی در پایان حضور مردم و رسانه ها در جلسات شورا را بلامانع عنوان و اظهار داشت: به خاطر اشرفیت بر ظرفیت ها و پتانسیل های شهر و همچنین فرهنگ و ظرفیت شهرداری منطقه اعتقاد به انتخاب شهرداری بومی دارم.

انتهای پیام/ح

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

۲ نظر ارسال شده
ناشناس گفت:

فارس گزارش می دهد
روایت های مختلف از انتخاب شهردارسراب/چالش انتخاب شهردار اولین آزمون
رئیس شورای شهر سراب از انتخاب شهردار خبر داده و می گوید تنها صورتجلسه امضا نشده است درحالی که یک عضو دیگر شورای شهر سراب معتقد است موضوع عنوان شده صحت ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سراب، بهروز کرامتی رئیس شورای شهر سراب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهردار سراب علیپور سرپرست فعلی شهرداری با سه رای اعضای شورای شهر سراب انتخاب شده ولی بنا مواردی صورتجلسه تنطیم و امضاء نشد.
وی خواستار پا درمیانی بزرگان و مُسئولان ارشد برای مجاب کردن اعضا به تثبیت رای هایشان شد.
رئیس شورای شهر سراب حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر را خواستار شد.

اما یکی از اعضای شورای شهر سراب روایت متفاوتی نقل کرد و به خبرنگار فارس در سراب گفت: رای گیری برای انتخاب شهردار در تاریخ ۶ آبان صورت گرفت اما به دلیل اختلافات پیش آمده قرار بر این شد تا رای گیری در جلسات بعدی صورت گیرد. وی این پرسش را مطرح کرد که اگر شهردار انتخاب شده پس علت عدم تنظیم صورتجلسه چه بوده و چرا دستور جلسات بعدی که برگزار شده انتخاب شهرداربوده است.

گزارش فارس حاکی است، به هرحال شهروندان سرابی منتظرند تا اعضای شورای شهر تکلیف شهردار سراب را هرچه سریع تر روشن سازند.

اگرچه وجود اختلاف و چندصدایی موجب پویایی و نشاط درشورا می شود و راه را برهرگونه فساد و تبانی های پشت پرده می بندد اما اگراین اختلاف ها خدای ناکرده به لج و لجبازی تبدیل شود دراینصورت باید فاتحه شوراها خوانده می شود و بزرگترین بازنده مردم شهر خواهند بود.

ناشناس گفت:

آقای کرامتی، رأی اکثریت مردم، پشتوانه و حامی شماست. چه روز انتخابات چه بعد از آن

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.