فرمانده سپاه ناحیه سراب عنوان کرد:

نقض آشکار برجام دشمنی آمریکا را بر همگان اثبات کرد/ ۱۳ آبان امسال جواب اولیه مردم به یاوه گویی های رییس جمهور آمریکاست

فرمانده سپاه ناحیه سراب تصریح کرد: امروز مردم بعد از جریان برجام و تحریم های شدید اخیر آمریکا به این نتیجه رسیدند و به عینه دیدند که دشمنی آمریکا هرگز با کشورمان تمام نخواهد شد و در قالب ها و برنامه های مختلف در راستای ضربه زدن به نظام قدم برخواهند داشت .

به گزارش صدای سراب , محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب در گفتگو با خبرنگار ما با گرامیداشت یاد و خاطره شهید فهیمده ابراز داشت: حضرت امام راحل از این شهید بزرگوار به عنوان رهبر یاد می کند.

صبحی با بیان اینکه روز ۱۳ آیان به عنوان یک نقطه عطف تاریخی در انقلاب اسلامی مطرح هست خاطرنشان کرد: روز تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸, شهادت جمعی از دانشجویان در جریان تجمع دانشگاه تهران در حمایت از انقلاب در سال ۵۷ و ماجرای مک فارلین در ۱۳ آبان سال ۶۳ همگی عاملی تا این روز به نام مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شود.

فرمانده سپاه ناحیه سراب با بیان اینکه اسناد ارزشمندی از لانه جاسوسی به دست آمد که نشان از خصومت استکبار به سرکردگی آمریکا داشت عنوان کرد: حرکت و خصومت آمریکا با اسلام ناب در این جریان به خوبی عیان شد.

وی با تاکید بر واکاوی تسخیر لانه جاسوسی توسط رسانه ها و روشنگری در اذهان عمومی ابراز داشت: ۱۳ آبان صرفا بحث گروگانگیری و تعطیلی سفارت آمریکا نبود بلکه ۱۳ آبان نشان داد: هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان آمریکا همگی برای سرنگونی نظام اسلامی برنامه دارند.

این مقام نظامی تصریح کرد: امروز مردم بعد از جریان برجام و تحریم های شدید اخیر آمریکا به این نتیجه رسیدند و به عینه دیدند که دشمنی آمریکا هرگز با کشورمان تمام نخواهد شد و در قالب ها و برنامه های مختلف در راستای ضربه زدن به نظام قدم برخواهند داشت .

صبحی به نقش بی بدیل مقام معظم رهبری و حضور مردم در دفاع از کیان و نظام اسلامی اشاره و اظهار داشت: سخنرانی های اخیر ترامپ موجب تمسخر آمریکا شده است.

وی به جایگاه و قدرت ایران در خاورمیانه اشاره و عنوان کرد: امروز دشمن با نقض برجام از خود سلب اعتماد کرد , هرچند مقام معظم رهبری بارها به غیرقابل اعتماد بودن آمریکا تاکید کرده بودند.

فرمانده سپاه ناحیه سراب با تاکید بر حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: حضور مردم در ۱۳ آّبان جواب اولیه و  قاطع به یاوه گویی های ترامپ خواهد بود و این وحدت کلمه و اطاعت از ولی امر مسلمین در این روز نمایان خواهد شد.

 

یک دیدگاه

  1. دوست عزیز جناب سرهنگ محمد صبحی انتصاب بجا وشایسته جنابعالی را سمت فرماندهی سپاه سراب تبریک می گویم واز صمیم قلب ارزوی توفیق رادارم ارادتمند شما فرقانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.