به عنوان تنها نماینده استان آذربایجانشرقی /

ورزشکار سرابی عازم مسابقات جهانی پرورش اندام اسپانیا شد

مظاهر تابانی ورزشکار افتخار آفرین سرابی به عنوان تنها نماینده استان آذربایجانشرقی عازم مسابقات قهرمانی جهان پرورش اندام اسپانیا شد.

به گزارش صدای سراب,مسابقات جهانی پرورش اندام ۲۰۱۷ به میزبانی کشور اسپانیا در حالی در تاریخ ۱۴ آبان ماه برگزار خواهد شد که از استان آذربایجان شرقی تنها یک نماینده در قالب تیم جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات حضور دارد.

مظاهر تابانی ورزش کار افتخار آفرین چند دوره از مسابقات جهانی است که پیش از این نیز موفق شده بود در مسابقات جام سرداران آذربایجان شرقی مقام اول و اورال این مسابقات را بدست آورد و با راهیابی به مرحله کشوری و سپس مرحله انتخاب مجدد تیم ملی در هر مرحله با قدرت و اقتدار مقام اول و اورال را کسب کرد و لباس تیم ملی پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران را بر تن کرد .

نماینده شهرستان سراب پیش از اعزام خود به این رقابت ها ضمن اینکه وعده کسب مقام داد از تمامی همشهریان عزیز خواستار دعای خیر به جهت کسب پیروی و کسب افتخار به دیار علامه امینی و دیار شهدای تخریب را داشت.

مظاهر تابانی با بیان اینکه در طول تمرینات فشار و سختی های زیادی را تحمل کرده ثمره تمامی زحمت های خود را در کسب عناون قهرمانی در این رقابت ها دانست و عنوان کرد درصورت کسب موفقیت یا عدم کسب موفقیت قدردان همشهریان و علی الخصوص پدر و مادرش هست.

شایان ذکر است, مظاهر تابانی پیش از این موفق شده بود در دسته جوانان مقام چهارم مسابقات جهانی مکزیک را بدست آورد.

خبر از اصغر برزگر: خبرنگار ورزشی مطبوعات

همچنین ببینید

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در سراب برگزار شد

ترامپ در یک حرکت ناآگاهانه سپاه را قهرمان ملت ایران کرد و از مجلس و دولت تا کودک و نوجوان کشورمان را به سمت حمایت از سپاه سوق داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.