فرماندار سراب در جلسه هماهنگی برگزاری ایام الله 13 آبان تاکید کرد:

راهپیمایی ۱۳ آبان باید به اتحاد و انسجام ملی منجر شود/ لزوم انتقال مفاهیم استکبار ستیزی به نسل جوان

فرماندار شهرستان سراب در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان با تاکید بر لزوم تبیین مفاهیم استکبار ستیزیخاطرنشان کرد: ضرورت دارد در راهپیمایی ۱۳ آبان از شعارهایی که به اتحاد و انسجام ملی می انجامد استفاده گردد, چرا که هدف اصلی راهپیمایی ها تقویت انسجام و اتحاد ملی است.

به گزارش صدای سراب, علی بدر شکوهی فرماندار سراب، صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری یوم الله ۱۳ آبان با گرامیداشت سالروز شهادت فهمیده گفت: با نگاهی به ریشه های شکل گیری انقلاب به این موضوع خواهیم رسید که ۱۳ آبان نقش بسیار  پررنگی در تثبیت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی  دارد و لذا وظیفه و رسالت خطیر مسئولین, تبیین این مهم در اذهان نسل جوان است.

شکوهی  با اشاره به روز پدافندغیرعامل و تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به مباحث پدافندغیرعامل ادامه داد:  همچنان که جنگ سخت و مسلحانه با دست نشانده های آمریکایی در جریان است، باید تمهیدات لازم در عرصه جنگ نرم و صیانت از نظام جمهوری اسلامی نیز به جد در نظر گرفته شود.

وی افزود: وجود ۳۶۰۰۰ دانش آموز شهید را یک ظرفیت عظیم فرهنگی و معنوی برای کشور عنوان و خاطرنشان کرد:  باید به نحو احسن با حضور در راهپیمایی ها و تداوم راه آنها  به شهدای دانش آموز ادای دین گردد.

رئیس مناسبات شهرستان سراب ضمن تاکید بر حضور گسترده آحاد مختلف مردم و مسئولین در راهپیمایی ۱۳ آبان اضافه کرد: مسئولین و اقشار مختلف مردم در راهیپمایی ۱۳ آبان حضور گسترده داشته باشند و باید فلسفه  ۱۳ آبان برای نسل جوان و مخصوصا دانش اموزان و دانشجویان تشریح گردد.

عالیترین مقام اجرایی شهرستان  سراب ادامه داد:  ضرورت  دارد در راهپیمایی ۱۳ آبان عموما از شعارهایی که به اتحاد و انسجام ملی می انجامد استفاده گردد و چرا که هدف اصلی  راهپیمایی ها تقویت انسجام و اتحاد ملی است.

بدر شکوهی اظهار داشت: نسل حاضر در معرض انواع تبلیغات سوء نظام سلطه قرار گرفته اند که به انحای مختلف سعی در ایجاد شبهات در اذهان آنها دارند؛ که لازم است پیام یوم الله ۱۳ آبان به شکل اولی تر به جامعه هدف منتقل گردد.

فرماندار سراب خاطرنشان کرد: در تمامی تلخ کامی های ایجاد شده برای ملت ایران ردپای نظام استکباری و علی الخصوص آمریکا به چشم می خورد لذا باید مفاهیم و مضامین استکبارستیزی  به نحو احسن و با زبان گویا به نسل جوان منتقل گردد.

شایان ذکر است  راهپیمایی ۱۳ آبان در روز شنبه ۹۶/۸/۱۳ ساعت ۱۰ از محل چهار راه فردوسی شروع و در میدان چمران با سخنرانی و قرائت قطعنامه یوم الله ۱۳ آبان به اتمام خواهد رسید.

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی طلاق و جرم سرقت در شهرستان سراب/ فضای مجازی شمشیری دولبه در مرکزیت خانواده ها

رییس دادگستری سراب با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در شهرستان سراب و افزایش ۲۰ درصدی طلاق نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ تعداد ۲۶۱ پرونده طلاق داشتینم که این میزان در سال ۹۷ به ۳۳۶ پرونده افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.