سرخط خبرها

بازدید مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی از پیشرفت ساخت خط تولید چیپس سیب زمینی

مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی از روند ساخت خط تولید چیپس سیب زمینی روستای رازلیق شهرستان سراب در شهر قدس تهران بازدید کرد.

به گزارش صدای سراب به نقل از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان آذربایجان شرقی، مدیر این سازمان با حضور در شهرک صنعتی زاگرس واقع در شهر قدس استان تهران از روند ساخت خط تولید چیپس سیب زمینی روستای رازلیق شهرستان سراب بازدید و از پیشرفت ۸۰ درصدی ساخت این خط تولید ابراز رضایت نمود.

مهندس غفاری افزود: با اتمام ساخت این خط تولید و انتقال و استقرار در شهرستان سراب، فاز اول بزودی راه اندازی و برای ۳۰ نفر بصورت مستقیم و برای بیش از ۱۰۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم زمینه اشتغال فراهم خواهد شد.

گفتنی است روستای رازلیق در مرکز دهستان رازلیق در بخش مرکزی شهرستان سراب واقع شده و شغل اکثریت اهالی زراعت و دامداری می باشد که وجود انبارهای سرد و کشت سیب زمینی بعنوان کشت غالب منطقه بستری مناسب برای فرآوری این محصول ایجاد کرده است.

انتهای خبر/

همچنین ببینید

تصویری/ محفل انس با قرآن کریم به مناست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سراب برگزار شد

در این مراسم که با حضور کاروان قرآنی انقلاب و با حضور پرشور علاقمندان قرآنی در شهرستان سراب برگزار شد قاریان برتر استانی و شهرستانی قرائت هایی زیبا از کلام الله مجید را ارائه دادند.

۳ دیدگاه

  1. مدیر محترم سازمان ،شهرقدس تهران چه ربطی به سراب وآذربایجان دارد که به بازدید رفتی

  2. آیا این کارخانه در رازلیق است آآآآآآآآآآآآآنبات عزیز

    • سلام خیر.
      البته موردی مشابه در رازلیق هم در حال تکمیل هست.
      این کارخانه به دست رازلیقی های مقیم در تهران احداث شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.