بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی :
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب ورزش یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی میباشد . ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۲:۱۴ ب.ظ  | شماره خبر: 50785   
به گزارش صدای سراب به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی کریم عباسقلی پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب تجلیل کرد .

🔺 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب ورزش را به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی که در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد اعلام  و بیان کرد  برهمین اساس تربیت بدنی و ورزش نه تنها یک هفته، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار میدهد.

🔺 عباسقلی پور در ادامه سخنان خود مطرح کرد : همه باید برای اعتلای نام زیبا و پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های بین المللی، جهانی، المپیک و آسیایی با استعانت از درگاه حضرت حق با برنامه ریزی ، تلاش و همّت بلند گام برداریم تا در کنار جامعه ای سالم و با نشاط، گنجینه ای از قهرمانان و پهلوانان غیور و با ایمان در ورزش شهرستان و کشور داشته باشیم.

🔺 بدینوسیله نقش بی بدیل همکاران خدوم و مخلص حوزه های مختلف مجموعه بزرگ خانواده ورزش و جوانان در گرایش مردم و آحاد جامعه به ورزش و تربیت بدنی قابل تقدیر است و از همّت بلند و تلاشهای مؤثرتمامی مردم بخصوص کارکنان و همکاران اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب که نقش مهمی در دستیابی به توفیقات مختلف ورزشی در عرصه های گوناگون ایفا نموده تقدیر و تشکر نموده و هفته تربیت بدنی و ورزش را به تمامی این عزیزان، همچنین ورزشکاران و قهرمانان، پیشکسوتان، داوران و مربیان، رؤسا  و هیئت های ورزشی شهرستان تبریک گفته، از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور مسئلت می نمایم.

اصغر برزگر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.